Hande Ataizi’den samimi açıklamalar: Leon'un bir babası var

Hande Ataizi’den samimi açıklamalar: Leon'un bir babası var

Yedi aydır Dinç Aydoğdu ile aşk yaşayan Hande Ataizi merak edilen soruları yanıtladı

08 Ekim 2019, Salı 12:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Maçka'da görüntülenen ünlü oyuncu; ilişkilerinin evliliğe doğru ilerlediğini söyledi. İşte Hande Ataizi'nin açıklamalarından satır başları...

  • "Dinç ile beraberliğimiz 7 ay kadar oldu. Biraz göz önünde olmak istemedim. Oğlum da olunca biraz temkinli yaklaştım. Sporda tanıştık, hayatımda kimse olmaz diye düşünüyordum, 1.5 sene geçti evlilik biteli."
  • Evdeydim. Ev hayatı, ev düzeni o da sağlıksız bir şey. Çocuğuna kendini adamak ‘evet’ ama kendinden vazgeçerek mutsuz, yaşamak da kötü. Sonuçta sevmek, sevilmek güzel bir şey.

  • Dinç ile Leon 6. ayın sonunda tanıştılar. Ben zaten hep diyorum ‘Leon’un bir babası var’ Ben hiçbir zaman bir baba figürü gibi bir şey aramadım. Benjamin çok da iyi bir baba, iyi olmuş hayatımda.
  • Şimdi Dinç de ona çok güzel bir abi oldu. Birlikte oynuyorlar, iyi anlaşılıyor. Sonuçta olum benim bir parçam beni ayrı onu ayrı düşünemezsiniz. İlişkimiz güzel gidiyor. Evliliğe doğru ilerliyor.


;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Masumlar Apartmanı oyuncuları kimler, hangi kitaptan uyarlandı ve yazarı kim?