Hande Doğandemir: Korkum yok!

Geçtiğimiz aylarda koronavirüse yakalanan ve tedavisi bittikten sonra soluğu tatilde alan oyuncu Hande Doğandemir, Akyaka'da görüntülenmişti. Oyuncunun aldığı kilolar gündeme gelmiş, sosyal medyada çok konuşulmuştu. Önceki gün Doğandemir, konuyla ilgili muhabirlerle konuştu.

02 Temmuz 2021, Cuma 08:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü oyuncu Hande Doğandemir, geçtiğimiz gün Kuruçeşme'de görüntülendi. Arkadaşları ile buluşan Doğandemir, ayaküstü gazetecilerle konuştu. Geçtiğimiz haftalarda tatilde bikinili görüntülenen ve fazla kiloları ile gündeme gelen Hande Doğandemir, gazetecilerin sorusu üzerine "Korkum yok, çekebilirler. Bir problem görmüyorum." cevabını verdi.


Şık ve derin dekoltesi ile dikkat çeken güzel oyuncu Hande Doğandemir yeni filmi "Daha iyi bir yarın" için heyecanlı olduğunu söyledi.


Öte yandan Doğandemir, aralarında ünlü oyuncular Sercan Badur (30) ve Seda Türkmen'in (35) olduğu kalabalık arkadaş grubuyla denize girerken görüntülenmişti.


TÜM KOYU İNLETTİLER

TÜM KOYU İNLETTİLER

Kendi arkadaş grupları dışında plajda kimsenin olmaması üzerine oldukça rahat eden Doğandemir, yüksek sesle bağırıp gülerek, adeta tüm koyu inletmişti.

Sezonu Muğla'da açan Hande Doğandemir'in, 1.5 yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi döneminde aldığı kilolar ise objektiflere böyle yansımıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Masterchef'e damga vuran fotoğraf!