Hande Erçel ve Kerem Bürsin'den Maldivler paylaşımı

Sen Çal Kapımı” isimli dizide başrol olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkında sık sık "Birlikteler mi?" haberleri çıkmıştı. Çift bunu her fırsatta yalanlamıştı. Ancak şimdi öyle bir hamle geldi ki bakalım bu iddialara ne yanıt verecekler!

20 Nisan 2021, Salı 09:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Magazin gündemi Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in Maldivler kaçamağını konuşuyor. Dün ortaya çıkan Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in görüntüleri aşkın ispatı olarak gösterildi.

Yer aldıkları diziye başladıkları ilk günden beri birbirlerine yakıştırılan ama her fırsatta aşk iddialarını yalanlayan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, dizi bitince soluğu Maldivler’de aldı. Bürsin ve Erçel, hayranları tarafından çekilen görüntüleriyle olay oldu.  Ama yine de gerçekten onlar mı diye kafalarda soru işareti oldu.

VE KANITLANDI

VE KANITLANDI

Evet... Görüntülerdeki kişi Kerem Bürsin ve Hande Erçel. Gün batımında bikinisi ile poz veren Hande Erçel, Maldivler'den bir fotoğraf paylaştı.

Kerem Bürsin de son paylaşımı ile dikkat çekti.

İkili beş gün önce İstinye'de spor salonuna beraber gitmiş, Bürsin, muhabirlerin "Spora bile beraber gidiyorsunuz. Aşk haberlerini de yalanlamıyorsunuz..." yorumuna, "Bir gelişme olursa haberdar olacaksınız. Çok konuşmaya gerek yok" cevabıyla, kafaları karıştırmıştı.

Erçel ise, "Olduğunda haberiniz olacak arkadaşlar" diyerek, aşk iddialarını havada bırakmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özge Yağız: Hayallerimin ötesinde bir evlilik teklifiydi