Hande Erçel'in milyonluk sırrı!

10 milyon TL'ye cam bir villa alan Hande Erçel, evinin dekorasyonunu üstlenen firmayla gizlilik anlaşması yaptı. Firma, ünlü oyuncunun herkesten gizlediği eviyle ilgili bir reklam yapmaya kalkarsa dudak uçuklatan bir tazminat ödeyecek.

15 Şubat 2021, Pazartesi 10:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hande Erçel, bir dönem birlikte yaşadığı eski sevgilisi Murat Dalkılıç'tan ayrıldıktan sonra evini değiştirme kararı almıştı. Çubuklu Vadi Evleri'nden taşınan oyuncu, yeni bir ev arayışına girmişti.

Sonunda istediği gibi bir ev bulan 27 yaşındaki oyuncu, 10 milyon TL'ye iki katlı cam villa aldı. Şimdilerde yeni evinin keyfini çıkaran Hande Erçel, bir mimarlık şirketiyle anlaştı.

Gizlilik sözleşmesi

Gizlilik sözleşmesi

Takvim gazetesinin özel haberine göre; yeni evini baştan aşağı dekore ettiren Hande Erçel, mimarlık şirketi ile çok ciddi bir gizlilik sözleşmesi imzaladı.

Bu sözleşme uyarınca mimarlık şirketi, ünlü oyuncunun evinin yerini ya da dekorunu hiçbir şekilde bir yerde paylaşamayacak veya referans olarak gösteremeyecek.


Ağır madde

Ağır madde

1 milyon TL'ye yenilettiği evinin ifşa olmasını istemeyen Hande Erçel'in, bunun için de sözleşmeye ciddi bir tazminat maddesi koydurduğu iddia edildi.


Mimarlık şirketinin paylaşım yapması halinde, Hande Erçel'in dekorasyon için ödediği tüm parayı geri alma hakkı olduğu öğrenildi.


Yeni Hande, yeni hayat

Yeni Hande, yeni hayat

Murat Dalkılıç ayrılığından sonra adı sık sık rol arkadaşı Kerem Bürsin'le anılan 27 yaşındaki güzel, kiradan kurtulup, yeni evinde yeni bir hayat kurdu.

Ünlü oyuncu, yeni evinde çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sunsa da adresinin gizli kalması konusunda hassas davranıyor.


Demet Özdemir iddiası

Demet Özdemir iddiası

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Zekeriyaköy'den 4 milyon TL'ye villa alan Demet Özdemir'in, sosyal medyadan mimarlık firmasının reklamını yaptığı iddia edildi.

Şöhretini kullanan 28 yaşındaki güzel oyuncunun, reklam sayesinde evinin dekorasyonunu bedavaya getirdiği ileri sürüldü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (15 Şubat 2021)