Hande Soral kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Hande Soral kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Uzun süredir ekranlarda olmayan Hande Soral, yeni sezonda Diriliş Ertuğrul'un kadrosuna katılıyor. Ünlü oyuncu dizide Ertuğrul Bey'in yeni eşi 'Zeydan'ı canlandıracak. Peki, Hande Soral kimdir?

17 Eylül 2018, Pazartesi 10:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Diriliş Ertuğrul yeni sezona sıkı bir şekilde girmeye hazırlanıyor. Geçen sezon Sen Anlat Karadeniz ile kıyasıya bir rekabet içerisinde olan Diriliş Ertuğrul'a ünlü oyuncu Hande Soral dahil oluyor. Hande Soral, dizide Ertuğrul Bey'in eşini canlandıracak. Bu gelişmeyle birlikte "Zeydan" karakterine hayat verecek olan Hande Soral hakkındaki bilgiler merak konusu oldu.

HANDE SORAL KİMDİR?

2 şubat 1987 yılında Bursa'nın İnegöl ilçesinde dünyaya geldi. Bensu ve Betirhan adından ikiz kardeşleri var ve Soral gibi oyunculuk yapıyorlar. İlkokul ve ortaokulu Bursa'da bitirdi. Lise öğrenimini yine Bursa'da olan İnegöl Turgut Alp Anadolu Lisesi'nde tamamladı. Üniversite öğrenimi için İstanbul'a geldi ve Bilgi Üniversite'sinin Psikoloji bölümünde eğitimini tamamladı.

2008 yılında Soral'ın 'Komedi Dükkanı' adlı programı izlemeye gitmesi ile tüm hayatı değişti. Tolga Çevik'in oynadığı Fırat Parlak'ın yönetmenlik yaptığı 'Komedi Dükkanı' adlı programa Çevik, Soral'ı misafir olarak sahneye çıkardı.

Yönetmen Parlak, Soral'ın performansını beğendi ve ona oyuncu olayı teklif etti. Bu teklif üzerine Soral'ın tüm hayat çizgisi değişti ve oyunculuğa yöneldi. 

Ünlü oyuncu İsmail Demirci ile evlidir.;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Edis: Hayatımda böyle korku yaşamadım