Hande Yener: Çok büyük gaza geldim

Hande Yener, önceki gün Nişantaşı’nda diş kontrolüne gitti. Klinik çıkışı görüntülenen 48 yaşındaki şarkıcının kıyafet tercihi dikkat çekti.

14 Şubat 2021, Pazar 09:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra çılgın sahne kıyafetleriyle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Hande Yener, bu kez giyim tarzıyla astronotlara benzetildi.

Ünlü popçu, "Evde çok sıkıldım. Çok büyük gaza geldim. Yeni parçalar yapıyoruz. Sessiz ve derinden, sürpriz şeyler hazırlıyorum" açıklamasını yaptı.

Corona virüs tedbirleri kapsamında maske takan Hande Yener, kıyafetinin sorulması üzerine "Hava çok soğuktu, evde kalın ne bulduysam onu giydim" dedi.

'Dişime restorasyon yapılıyor'

'Dişime restorasyon yapılıyor'

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda objektiflere takılan 48 yaşındaki şarkıcı, diş tedavisinin sürdüğünü belirterek, “Dişime restorasyon yapılıyor desem yeridir. Ağzım uyuştuğu için konuşamıyorum" demişti.


Hande Yener, meslektaşı Bülent Serttaş’ın 'İbo Show' programında oryantal Didem Kınalı'nın dansı boyunca gözlerini kaçırmasıyla ilgili konuşmuştu.

'Bülent Serttaş karısından korkmuş bile olabilir'

'Bülent Serttaş karısından korkmuş bile olabilir'

Hande Yener, sosyal medyada gündem olan görüntüler hakkında, “Bilerek yapılmamış olabilir. Veya Bülent Serttaş karısından korkmuş bile olabilir" ifadelerini kullanmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kendall Jenner sosyal medyayı salladı