Hangi burç daha iyi bir 'stalker'?

Birine karşı gizliden aşk beslediğimiz zaman istemsizce sosyal medya hesaplarından sürekli onu izleriz. Sosyal medya birini gizli gizli takip eden kişilere stalker deniyor. Bazı burçlar ise bu konuda son derece uzman. Gelin hangi burç daha iyi bir stalker'mış sırasıyla öğrenelim.

22 Haziran 2021, Salı 12:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- AKREP BURCU

1- AKREP BURCU

Akrepler ihtiraslı birer aşıktır. Akrep burcu birinden etkilendiyse, iyi bir stalker olabilir. Önemsedikleri insanlara karşı son derece koruyucu ve sahiplenici olurlar. Sevdikleri için her şeyi yapabilirler.

Aşık oldukları zaman sağlıklı düşünemezler. Ancak derinden bağlıdırlar.

2- BOĞA BURCU

2- BOĞA BURCU

Boğa burcu inatçıdır. Birini istedikleri onları elde edene kadar vazgeçmezler. Sosyal medyadan her adımlarını takip ederler. Sadece etkilendikleri kişiyi isterler. Başka kimse ve hiçbir şey umurlarında olmaz.

3- YENGEÇ BURCU

3- YENGEÇ BURCU

İnsanlarla derin duygusal bağlar kuran Yengeç burcu, tam bir platonik aşıktır. Bu durum onları stalker yapar. Yengeçler için ilişkilerinden daha önemli hiçbir şey yoktur. Öncelikleri hep ilişkileri olmuştur. Her daim akıllarında sevdikleri olduğu için sosyal medyada sıkı takiptedirler.

4- BALIK BURCU

4- BALIK BURCU

Birinden etkilendikleri zaman sosyal medyalarını didik didik eden balık burçları dünyayı bir sanat eseri gibi görürler. Sevdiklerinin güzelliğine son derece düşkündürler bu da onları obsesif yapabilir. Çoğu zaman stalker olduklarını fark edemezler.

5- KOÇ BURCU

5- KOÇ BURCU

Tutkulu ve dürüst olan Koç burcunun hiçbir şeyden korkusu olmadığı için stalker olmaktan da çekinmez. Dürüstlüğün en iyi şey olduğuna inanırlar. Eğer birine karşı takıntılı hale geldilerse, bunu göstermekten çekinmezler.

6- TERAZİ BURCU

6- TERAZİ BURCU

Teraziler tam bir aşk insanıdır. Hatta aşka aşıktırlar. Asla yalnız hissetmek istemedikleri için bir stalker'a dönüşürler. Eğer sizden hoşlandılarsa, tekrar tekrar çıkma teklif etmekten sıkılmayacaklardır.

Onlar için aşık oldukları insan en iyi dostlarıdır. Yakın ilişkiler ararlar ve her şeyi birlikte keşfetmek isterler.

7- ASLAN BURCU

7- ASLAN BURCU

Aslanlar pek de iyi stalker sayılmazlar. Sevdikleri kişiye karşı biraz sahiplenici ve kontrolcü olabilirler. Kendilerini bir şeylerden uzak tutan insanlardan hoşlanmazlar.

İstedikleri şeye sahip olmak isterler. Eğer bu kişi bir insansa, tüm dikkatlerini ve enerjisini ona harcayacaktır.

8- İKİZLER BURCU

8- İKİZLER BURCU

Kara vermekte hiç de iyi olmayan İkizler, yanlış karar vermemek için gözlerini dört açarak araştırma yaparlar. Bu durum onların ne istediklerinden emin olamamalarına neden olur.

Pek de iyi stalker olmasalar da ne istedikleri hakkında emin olmak isterler. O günkü ruh hallerine göre bir şeylerden etkilenebilirler. Eğer bir stalker'a dönüşürlerse, bu çok da uzun sürmeyecektir.

9- OĞLAK BURCU

9- OĞLAK BURCU

Oğlaklar da stalk konusunda iyi değiller. Hayatta ne istediklerine dair kesin kararları vardır. Buna ulaşabilmek için sıkı çalışırlar. Kendilerini kontrol edebilirler.

Oğlaklara göre kontrol son derece önemlidir. Stalker olmak ise kontrolü elden bırakmak demektir.

10- BAŞAK BURCU

10- BAŞAK BURCU

Başak burçları kolay kolay bir stalker'a dönüşmez. O duruma düşmeyi istemezler. Her zaman tedbirli oldukları için bir insan için savaşmak onlara pek de mantıklı gelmez.

Kuralların tersi yönünde hareket ederler. Birinden hoşlanıyorlarsa bu onlar için oyun haline gelir.

11- YAY BURCU

11- YAY BURCU

Yay burcu özgürlüğü sever. Kafese kapatılmış gibi hissetmekten hoşlanmazlar. Birinden etkilenmek, onlar için kafese girmektir. Kendi başlarına kalmayı daha çok severler. Pek de iyi stalker değillerdir.

Kimseden kolay kolay etkilenmezler. Onlar için eğlence daha önemlidir.

12- KOVA BURCU

12- KOVA BURCU

Stalker kelimesinin adeta bir zıttı olan Kova burcu, her zaman tersi istikamette yol alır. Çok enerji ve zaman harcayacakları insanların peşinden koşmazlar.

Stalk eylemi ise son derece vakit kaybıdır. Çok sevdikleri birini bulurlarsa, ona olabildiğince yaklaşmaya çalışırlar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Toksik ilişkiden ayrılmakta neden zorlanıyoruz?