Hangi burç hangi özelliğinden memnun değil?

Hepimizin kendinde beğenmediği ve kurtulmak istediği bazı kişilik özellikleri vardır. Bu özelliklerimizden hem yakınırız hem de kurtulmak ya da değiştirmek için çabalamayız. Peki, hangi burcun hangi özelliğinden kurtulmak istediğini biliyor musunuz?

09 Ekim 2018, Salı 09:46 Son Güncelleme:
A A

Koç

İtiraf etmek istemeseniz de kendinizi bazen işe yaramaz ve kötü biri olarak hissedebilirsiniz. Bunu kimsenin bilmesini istemiyorsunuz ama zaman zaman öz güven sorunları yaşıyorsunuz.

Boğa

Hâlâ geçmişe takılı kalmış durumdasınız. Eski ilişkinizin izlerini silemiyorsunuz. Geçmişinizi bırakıp hayatınıza devam edene kadar tekrar sevildiğinizi hiçbir zaman hissedemeyeceksiniz.

İkizler

Kendinize güvenmiyorsunuz. Bu güvensizlik, insanlar size güzel bir şey söylediklerinde onlara inanmamanıza neden oluyor. Bundan dolayı insanlarla biraz sert davranıyorsunuz.

Yengeç

Çoğu vaktinizi insanların sizinle ilgili ne düşündükleri hakkında kaygılanmakla geçiriyorsunuz.

Aslan

Siz kendinizin en kötü eleştirmenisiniz. Ayrıca dikkatinizi başarısızlık üzerine çok fazla yoğunlaştırıyorsunuz.

Başak

Kusurlarınıza çok fazla odaklanıyorsunuz. Bu da güçlü yönlerinizi görebilmenizi imkansızlaştırır. Kusurlarınızdan çok güçlü yönlere sahip olmanız, durumu üzücü kılıyor.

Terazi

Yakın zamanda eski yakın arkadaşlarınızla bağlantınızı kaybetmiş olabilirsiniz ve bu, sizin için yalnızlık duygusuna dönüşebilir. Sonsuza kadar yalnız hissedeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz ama bu böyle olmayacak.

Akrep

Hayatınızda geçmişe dair çok fazla yük taşıyorsunuz. Bu da iyi bir gelecek beklemek yerine her daim kötü zamanları düşündüğünüz anlamına gelir.

Yay

Kendini değiştirmeyen ve her zaman mantığa dayanan bir insansınız. Sevimli olma tutkunuz ise beraberinde tartışmasız çok fazla umut ve kör bir iyimserlik getirir.

Oğlak

Hayatınızda çok fazla hayal kırıklığına uğramışsınız ve bu durum kalbinize soğukluk vermiş. Bu kötü eylemler ise sizi daha fazla kuşkucu hale getirdi.

Kova

İyiliklerinizden faydalanılan deneyimler yaşadınız. Sonuç olarak da yine birilerinin sizden yarar sağlama amacında olabileceği kaygısını taşıyorsunuz.

                                                                       

Balık

İnsanlar yakın arkadaşın olmaktan mutluluk duyar fakat seni üzen arkadaşlarınla yolunu ayırmak konusunda zayıfsın.

Sıradaki haber yükleniyor...