Hangi burç nasıl öpüşüyor?

Şefkatin temsilcisi Yengeç veya arzuların evi Akrep... Hangi burç nasıl öpüşüyor, hiç düşündünüz mü? Kimisi burnunu sürtmeyi, kimisi uzun uzun öpmeyi seviyor. Sevdiğiniz kişi ile öpüşürken onun nelerden hoşlandığını anlamak istiyorsanız, hangi burcun nasıl öpüşmeyi sevdiğini anlattığımız bu yazımızı okuyun.

02 Ekim 2021, Cumartesi 15:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Koç burcu

Koç burcu

Sahiplenici Koçlar, sevgililerini de sahiplenerek öpüyor. Biraz sert olan ve nefesinizi iyi kontrol etmeniz gereken bu öpücük şekline vakum öpücüğü de diyebiliriz.

Boğa burcu

Boğa burcu

Sevdiğini usulca gösteren, sevdi mi tam seven Boğalar, sevgililerini de usul usu öpüyor. En çok da boyundan öpmeyi seviyor.

İkizler burcu

İkizler burcu

Entelektüel sohbetlerden hoşlanan, muhabbeti bol İkizler burçları, öpüşürken de konuşuyor. Öpüşürken sevgilisine mutlaka etkileyici şeyler fısıldıyor.

Yengeç burcu

Yengeç burcu

Aile olmanın, şefkatin ve bağlılığın timsali Yengeç burçları da sevdiğini melekler gibi öpüyor, merhametini öpüşürken de gösteriyor. 

Aslan burcu

Aslan burcu

Dikkat çekmeyi seven ve talepkar Aslanlar, öpüşürken de partnerlerinden hep daha fazlasını istiyor. Bu nedenle sadece dudaklarını değil, dillerini de kullanmayı seviyor. French kiss onların alanı... Yani dudaklardan ziyade dillerin konuştuğu bir öpüşme şekli tam Aslanlara göre...

Başak burcu

Başak burcu

Duygularını belli etmekte zorlanan Başak burçları öpüşmek konusunda çok da iyi değil. Fransız öpücüğü veya ateşli öpücüklerden ziyade dudaklarını hafifçe dokundurmaktan yana... Belki de biraz mahçubiyetinden...

Terazi burcu

Terazi burcu

Zarafetin ve diplomatik ilişkilerin temsilcisi Terazi, öpüşürken de kibarlığını koruyor. Partnerini el üstünde tutuyor ve sadece dudağından değil, ellerinden de öpüyor. 

Akrep burcu

Akrep burcu

Hazzı en ileri seviyede tutmayı seven Akrepler, tutkularını sevdiklerini kulak memelerinden de öperek gösteriyor. Gerisi size kalmış...

Yay burcu

Yay burcu

Özgür ruhlu Yaylar, öpüşürken de sınırlardan hoşlanmıyor, Fransız öpücüğünü kısıtlamıyor ve alt veya üst dudaklarda son derece etkili olan hafif ısırıklardan yararlanarak tutkuyu artırıyor. 

Oğlak burcu

Oğlak burcu

Ölçülü, planlı, programlı Oğlaklar, öpüşmeyle vakit kaybetmeyi çok sevmiyor. Bunun için partnerlerini öperken onlara kendilerini yakın hissettirecek ama çok da uzatmayacak şekilde öpüşmeyi seviyorlar.

Kova burcu

Kova burcu

Yaratıcı Kovalar fiziksel temas konusunda biraz soğuk olarak nitelendirilebilir. Onlar partnerlerini öpmüyor, dudaklarına üflüyor sanki... Mini bir dokunuş onlar için yeterli. 

Balık burcu

Balık burcu

Dünyevi duyguların ötesinde derin bir ruhsallık barındıran Balıklar sevgilerini, dudakları birbirine sürekli değdirerek değil, burunlarını birbirine sürterek göstermeyi daha çok seviyor. O nedenle Balıkları Eskimolar gibi burunlarını sevdiklerine sürterek öperken görebilirsiniz. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 27 Eylül - 19 Ekim 2021 Merkür retrosu ve burçlara etkileri