Hangi burç yatakta nasıldır?

'Kimya' ya da son günlerin moda tabiriyle 'elektrik' denilen şeyin tanımlaması zor bir duygu olduğu doğru. Fakat bazı burçlarla, diğerlerinden daha iyi anlaşabildiğiniz de doğru! Bunun bir açıklaması olmalı, değil mi? İlk randevunuzda karşınızdakine "Burcun ne?" diye sormak sahiden saçma bir şey değil... Kiminin ruhu her an hizmet etmeye hazır, kimi kolay beğenmez, kimi her türlü fanteziye açık, kimi fazla titiz... Hatta bazıları sert ve acımasız... Peki sizin burcunuz cinselliğinizle ilgili ne anlatıyor?

19 Aralık 2019, Perşembe 15:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Koç

Koç

Zodyak kuşağının ilk burcu olan Koç yatakta iddialıdır. Yönetilmek yerine yönetici olmak ister. Anlık tatmin arar ve duygusal oyunlardan hoşlanmaz. Partnerinin saçıyla, boynuyla oynaması hoşuna gider.  


En iyi eşleşme: Aslan, Terazi, İkizler, Akrep 


Boğa

Boğa

Boğa için uyarılmak, cinselliğin kendisinden bile önemlidir. Cinsel deneyimin kokusu, partnerinin sesi ve dokunuşu onun için çok önemlidir. Enerjiyi boşa harcamaktan nefret eder. Bir deneyim yaşamak için özellikle kimsenin peşinde koşmaz. Birilerinin ona gelmesini bekler.


En iyi eşleşme: Akrep, Yengeç, Başak, Oğlak


İkizler

İkizler

İkizler cinsellik konusunda çok rahat davranır. Aklınızın ucundan geçmeyecek yerlerde ilişki yaşamaya cesaret edebilirler ve üstelik edepsiz konuşmalar konusunda da hiç utangaç değillerdir. Arkadaşlarıyla flört etmek ve esprili, seksi bir ilişki kurmak isterler. İlişkiyle eğlenir ve yeni şeyler denemeyi severler.


En iyi eşleşme: Koç, İkizler, Yay, Kova 


Yengeç

Yengeç

Cinselliğe yaklaşımı yaratıcı ve şehvetlidir, ancak o aşamaya gelene kadar canınız biraz sıkılabilir. Yengeçler sezgiseldir ve eşlerinin ne istediğini kolayca hissedebilir. Onun için cinsellik sevgi doludur. Oral uyarımlara açıktır.

En iyi eşleşme: Boğa, Aslan, Oğlak, Balık 

Aslan

Aslan

Aslanlar tutarlı ve güçlü cinsel dürtüleriyle tanınır. Partner bulabilmek için cazibesine, yani kimyasına, etrafına yaydığı enerjiye güvenir. Onun için insanlar arasında bulunmak büyük bir zevk kaynağıdır. Bir sevgili olarak tutkulu ve özenlidir. Ancak yeteneklerini sık sık göstermesi gerekir :) Ön sevişmeden zevk alır. En güçlü erojen bölgesi, sırtıdır.


En iyi eşleşme: Akrep, Koç, Yay, Aslan 


Başak

Başak

Pek öyle görünmeseler de, bazı başakların cinsel enerjisi oldukça yüksek ve duygusal olabilir. Ön sevişmeden ve her türlü dokunuştan zevk alır. Masaj, uyarılmasını sağlayabilir. Tadını çıkarabileceği, dikkatli, iyi tasarlanmış ve dürüst bir sevişme deneyimi arar.

En iyi eşleşme: Boğa, Terazi, Balık, Oğlak

Terazi

Terazi

Terazi estetik kaygıları ve hassasiyeti sebebiyle burçların en rafinesi olarak kabul edilir. Bir Terazi için cinsel ilişki, zihinsel ve sözlüdür. İyi bir partner flört tutkusunu ortaya çıkarır ve cinsel ortamda, iç çamaşırı ve müzik gibi müstehcen unsurları sever.

En iyi eşleşme: Koç, İkizler, Aslan, Yay


Akrep

Akrep

Akrepler tutkulu ve şehvetli cinsel hayatlarıyla ünlüdür. Yatak, onların hayatında büyük miktarda drama ve heyecan gerektirir. Genellikle güç ve kontrol içeren senaryolar yaşarlar. Güçlü cinsel dürtü ve duygularla hareket eder.

En iyi eşleşme: Boğa, Aslan, Akrep, Balık


Yay

Yay

Gezgin ve araştırmacı kişiliğiyle bilinen Yay burçları, yatak odasında büyüleyici, şefkatli ve özenlidir. Ama çabuk sıkılabilir. Yalnız olduğunda inanılmaz derecede flörtözdür. Maceracıdır ve yeni şeyler denemeye her zaman açıktır.

En iyi eşleşme: Aslan, Koç, İkizler, Kova

Oğlak

Oğlak

Akrep gibi Oğlak da cinsel yaşantısıyla ünlü burçlardan biri. Aynı zamanda çok duygusal. Bir Oğlak burcunun güçlü libidosunu uyandırmak zor değildir. Bacakları ve dizleri hassastır. Baştan çıkarmayı sever ve cinsel dayanıklılığıyla gurur duyar.

En iyi eşleşme: Yengeç, Boğa, Oğlak, Başak 

Kova

Kova

Entelektüel ve idealist olarak kabul edilen Kovalar sıradışıdır. Baştan çıkarılmayı sever ama gücü tamamen bırakmak istemez. Sevgilisiyle zihinsel düzeyde bir araya geldiği sürece ilişki konusunda hevesli ve yaratıcı olur.

En iyi eşleşme: İkizler, Kova, Yay, Başak 

Balık

Balık

Balık, her insanla iyi geçinir ve cazibe konusunda hiç sıkıntı çekmez. Yatakta romantik, duygusal ve eğlencelidir. Hayal gücü tetiklendiği sürece partnerini memnun etmeye odaklanır.

En iyi eşleşme: Akrep, Yengeç, Başak, TeraziBu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları: 14 Haziran haftası