Hangi burçla ne konuşulmalı?

Özellikle yeni tanıştığınız biriyle sohbet ederken konu bulmakta zorlanabilirsiniz. Hobilerini, sevdiği yemekleri, işini gücünü sorduktan sonra geriye bir şey kalmadığını hissedebilirsiniz. Peki hiç burcuna göre sohbet konusu açmayı denediniz mi? O halde ilk randevunuzda ilk yapmanız gereken şey hoşlandığınız kişinin burcunu öğrenmek, sonrasında ise size vereceğimiz konu başlıklarından ilerlemek!

10 Kasım 2021, Çarşamba 14:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ÇABUK SIKILAN KOÇ BURCU

ÇABUK SIKILAN KOÇ BURCU

İşkolik burcu Koçları etkilemek zannedilenden çok daha kolay. Ego denizine balıklama atlayışları ile ünlü, kendini mükemmel zanneden Koç burçları karşısında kesinlikle konu bulmak zor değil. Oldukça inatçı bir yapıya sahiptir. Sürekli yeni fikirler düşünen, her konuda yaratıcı, ancak kolay sıkılan bir yapıya sahiptirler. İlgilerini kolay dağılması olumsuz özellikleri arasında bulunur. Uzak durmanız gereken konular ise; hayaller, ütopyalar ve onun çok da anlamadığı duygular.

MAGAZİNE BAYILAN BOĞA BURÇLARI

MAGAZİNE BAYILAN BOĞA BURÇLARI

Boğa burçları ile konuşmak sandığınızdan daha zordur. Hele siz biraz gündemi takip eden, biraz hayatın akışını izlemeyi seven biri iseniz daha da zor olacaktır. Boğa burcunun en önemli özelliği sabırlı olmasıdır. Bir konuya uzun süre tahammül edebilirler. Boğalar çok meraklı burçlardır. Magazinsel konulara bayılan Boğalara, kim, kiminle, nerede, ne yapmış bunların hepsini anlatabilirsiniz.

HER KONU HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLAN İKİZLER

HER KONU HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLAN İKİZLER

Karşısındaki kişi neden bahsederse bahsetsin, bir İkizlerin mutlaka konu hakkında bir fikri vardır. Karşısındaki kişiyi adeta hipnoz ederek anlattıklarını dinlemesini sağlar ve kesinlikle melankolik konuları konuşmayı sevmez.

İkizler burcu insanları özel duyguları üzerinde konuşmaktan pek hoşlanmaz. Bunun yerine saatlerce macera filmi üzerinde konuşmayı tercih edecektir.

Eğlence üzerine yapılan her sohbete keyifle katılacaktır. Konuşmayı genellikle bir İkizler başlatır ve bir İkizler son verir.

SİYASETTEN UZAK YENGEÇ

SİYASETTEN UZAK YENGEÇ

Yengeç burçları kadar tatlı, sempatik başka bir burç daha yok. Oldukça ürkek ve naif olan Yengeçler derin konular söz konusu olduğunda endişeye kapılabilirler. Siyasi gündem ise onlar için oldukça tehlikeli gözükür. Bu burcun konuşmak istediği konular, duygular, yaşanmışlıklar, hatıralardır. O kadar çok konuşmasına rağmen, söyledikleri sözlerin içinde kendisi hakkında bir şey bulmak oldukça zordur. Kimsenin zayıf yönünü keşfetmesini istemez.

FELSEFE SEVDALISI ASLAN

FELSEFE SEVDALISI ASLAN

Astroloji dünyasının en egoist burcudur. Aslan ile nasıl başa çıkacağını bilmeyenler neye uğradığını şaşırabilir. Normal iki insan, savaş, gündem, bilim, aşk gibi pek çok konu hakkında saatlerce sohbet edebilir ama söz konusu iki insandan biri Aslan ise konuşacak konu tektir; kendisi!

Felsefi konulara da fazlasıyla merak duyarlar ve sizi pür dikkat dinleyebilirler. Kendisinin ne kadar harika, ne kadar muhteşem, ne kadar eşi benzeri olmayan biri olduğunu günlerce konuşabilirsiniz ama bir yere kadar.

ELEŞTİRİ UZMANI BAŞAK

ELEŞTİRİ UZMANI BAŞAK

Başak, bardağın dolu tarafını görmemek için müthiş bir direnç gösterir. Etrafındaki her şeyi ve herkesi sürekli eleştirirler. Başaklar ile sadece eleştiri yaparak iletişim kurabilirsiniz. Bir film, bir insan, bir olay her şey hakkında sizinle saatlerce eleştiri yapabilirler

TOPLUMSAL MESELELERE KAFAYI TAKAN TERAZİ

TOPLUMSAL MESELELERE KAFAYI TAKAN TERAZİ

Adaletin simgesi haline gelen Teraziler için önemli olan kesinlikle toplumdur. Sosyolojik bilgiler ile onun dikkatini çekebilirsiniz. Farklı kültürlerin sosyolojik yapıları üzerine derin sohbetlere dalabilirsiniz.

GÜNDEME HAKİM AKREP BURCU

GÜNDEME HAKİM AKREP BURCU

Akrep burcu burçlar kuşağının en ciddi, en gergin ve en çok sır tutan burcudur. Gözlemleme yeteneği üst seviyededir. Bir Akrep burcu ile konuşan bir insan kendini onunla tartışıyor gibi hissedebilir.

Genellikle siyaset hakkında söyleyecek çok sözü vardır. Gündemle oldukça ilgilidirler. Siyasi konularda konuşmaktan hoşnut olurlar.

YENİ ŞEYLERE AÇIK YAY BURCU

YENİ ŞEYLERE AÇIK YAY BURCU

Bu insanlarla aslında hemen hemen her konuda sohbet edebilirsiniz. Egosuzdurlar, egosuz oldukları için sizi dinlemekten keyif alırlar. Şaşırtılmayı yeni şeyler öğrenmeyi çok severler.

SOĞUK OĞLAK BURÇLARI

SOĞUK OĞLAK BURÇLARI

Oğlak burçları ile iletişim kurmak biraz zordur. Soğuk görünürler. Oğlak burçları ile birlikte yeni şeyler öğrenmeye çalışın. Yeni filmler, yeni keşifler, yeni dünyalar... Onlarla sürekli daha fazla şey öğrenirsiniz.

SADECE DİNLEYİN! KOVA BURCU

SADECE DİNLEYİN! KOVA BURCU

Kova burçları enteresan burçlardır. Uzaktan baktığınızda dağ gibi, kendine güveni ile gürül gürül gürleyen bir Kovanın yanına yaklaştığınızda, kendine güvensiz, endişeli bir kişi görebilirsiniz. Konuşmaktan çok onları dinlemelisiniz. Ön planda olmayı severler. Her konuda bir bildikleri söyleyecekleri mutlaka vardır. Kova burçları genellikle milliyetçi, vatansever burçlardır. Biraz sabit fikirli oldukları için pek yeni fikirlere, yeni görüşlere açık değillerdir.

FANTASTİK DÜNYASI OLAN BALIK

FANTASTİK DÜNYASI OLAN BALIK

Balık burçları enteresan burçlardır ama onlarla sohbet etmek keyifli olabilir. Ya iyi bir dinleyicilerdir ya da sizi hiç dinlemeyeceklerdir. Balık burçlarını şaşırtmak epeyce zordur. Onlara fantastik konulardan bahsetmeniz lazım. Hayal güçleri oldukça geniştir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evliyken 8 yıl başkasıyla beraberdim! Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz soruları cevaplıyor (9 Kasım 2021)