Hangi burcu hangi gezegen yönetiyor?

Burçlar insanların hayatlarını büyük oranda etkiler. Burçları etkileyen ise ait oldukları gezegenlerdir. Her burcun yöneticisi olan güçlü gezegenleri vardır. Kimi burcu bir gezegen etkilerken kimisi de birden fazla gezegen etkiliyor. İşte burçlar ve ait oldukları gezegenler...

15 Ekim 2021, Cuma 15:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KOÇ BURCUNUN GEZEGENİ MARS

KOÇ BURCUNUN GEZEGENİ MARS

Zodyak'ın birinci evinde bulunan Koç burcunun yönetici gezegeni Mars, fiziksel görünüşü, çıkarları, karakter özelliklerini, dışarıya uyumu ve tepkiyi tanımlar. Mars gezegeni kişinin ruhunu ve davranışlarını etkiler. Diğer yönetici gezegeni ise Plüto'dur.

BOĞA BURCUNUN GEZEGENİ VENÜS

BOĞA BURCUNUN GEZEGENİ VENÜS

Zodyak'ın ikinci evinde bulunan Boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs, para, mal, mülk, maddi durum ve iş hayatı, ticari yetenekleri, güvenliği ve ekonomik sorunları etkiler. İkinci evin diğer yönetici Ay'dır.

İKİZLER BURCUNUN GEZEGENİ MERKÜR

İKİZLER BURCUNUN GEZEGENİ MERKÜR

İkizler burcu Zodyak'ın üçüncü evinde yer alır ve yönetici gezegeni Merkür'dür. Merkür gezegeni, kardeş ilişkilerini, kısa yolculukları, öğrenimi, iletişimi ve kısa süreli planları etkiler.

YENGEÇ BURCUNUN GEZEGENİ AY

YENGEÇ BURCUNUN GEZEGENİ AY

Zodyak'ın dördüncü evindeki Yengeç burcunun yönetici gezegeni olan Ay, doğumu, ev yaşamını, kişisel bağlılıkları etkiler. Yengeç'in asıl gezegeni Ay olsa da Jüpiter ve Neptün de etkilidir.

ASLAN BURCUNUN GEZEGENİ GÜNEŞ

ASLAN BURCUNUN GEZEGENİ GÜNEŞ

Aslan burcu Zodyak'’ta beşinci evde bulunur. Aslan'ın yönetici gezegeni Güneş’tir. Güneş, çocukları, eğlence ve zevki, sosyal etkinlikleri, aşkı, tutkuyu, fiziksel zihinsel yaratıcılığı etkiler.

BAŞAK BURCUNUN GEZEGENİ MERKÜR

BAŞAK BURCUNUN GEZEGENİ MERKÜR

Başak'ın yönetici gezegeni Merkür'dür. Başak burcu Zodyak'ın altıncı evinde bulunur. Kafayı kullanma becerisini, çalışma yöntemlerini kişisel çabaları, fiziksel ve duygusal sağlığı etkiler. Altıncı ev iş hayatıyla ilgilidir.

TERAZİ BURCUNUN GEZEGENİ VENÜS

TERAZİ BURCUNUN GEZEGENİ VENÜS

Terazi burcu Zodyak'’ta yedinci evde bulunur. Yönetici gezegeni Venüs'’tür. Venüs gezegeni yabancılarla tüm ilişkilerini, seçilecek eş tipi ve evliliği, ortakları, yakın dostlukları, dostlukları ve toplum yaşamını etkiler. Venüs'ün yanı sıra Satürn de Terazi'yi etkiler.

AKREP BURCUNUN GEZEGENİ MARS VE PLÜTON

AKREP BURCUNUN GEZEGENİ MARS VE PLÜTON

Akrep burcu Zodyak’in sekizinci evinde bulunur. Yönetici gezegeni Mars ve Plüton'’dur. Birleşik kazançlar, ortak evliliğe ait paralar, mistik deneyimler, katılım özellikleri, miraslar, cinsellik, ölüm nedeni, bilinçaltı, kişinin yararlarını etkiler.

YAY BURCUNUN GEZEGENİ JUPİTER

YAY BURCUNUN GEZEGENİ JUPİTER

Zodyak'ın dokuzuncu evinde bulunan Yay burcunun yönetici gezegeni Jüpiter'’dir. Jüpiter kişinin ruhsal yaşamını, öğrenimini, uzun yolculuklarını, kanuni işlerini, düşlerini, uzak ülkelerdeki durumunu etkiler.

OĞLAK BURCUNUN GEZEGENİ SATÜRN

OĞLAK BURCUNUN GEZEGENİ SATÜRN

Oğlak burcu Zodyak'ın onuncu evinde bulunur. Yönetici gezegeni Satürn’dür. Satürn, kişinin kariyerini, politik yaşamını, niteliklerini, yaşamda iniş ve çıkışlarını, tüm uğraşları ve meslek yaşamını etkiler.

KOVA BURCUNUN GEZEGENİ URANÜS

KOVA BURCUNUN GEZEGENİ URANÜS

Zodyak'ın on birinci evinde bulunan Kova burcunun yönetici gezegeni Uranüs'tür. Uranüs, dostları, umutları, arzu ve dilekleri, sosyal değerleri, yardımlaşmayı ve zihinsel özgürlüğü etkiler.

BALIK BURCUNUN GEZEGENİ NEPTÜN VE JÜPİTER

BALIK BURCUNUN GEZEGENİ NEPTÜN VE JÜPİTER

Balık burcu Zodyak’ın on ikinci evinde bulunur. Yönetici gezegeni Neptün ve Jüpiter'dir. Bu gezegenler güçlerini, başarısızlıklarını, hastalıklarını, gizli düşmanlarını, beklenilmeyen olayları, ruh sağlığını, alışkanlıklarını, bilinçaltı alışkanlıklarını, zihinsel sırlarını etkiler.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları: 11 Ekim haftası