Hangi ünlü kaç paralık tektaş takıyor?

Yeni bir aşka yelken açanlar, nişanlananlar ve de evlilik hazırlığı yapanlar. Ünlü isimler parmaklarında birer servet taşıyor. Kimilerinin evlilik teklifiyle, kimilerininse yatırım amacıyla aldığı tektaşların fiyatı, bilinen aksine büyüklüğüne göre değil, renge, lekeye ve kesime göre belirleniyor. İşte ünlü isimlerin parmaklarındaki milyarlık tektaşlar...

17 Nisan 2016, Pazar 10:54
A A

Kadınların vazgeçilmez tutkusu tektaş pırlanta yüzükler, son dönemde ünlü isimlerin evlenme kararlarıyla yeniden gündeme geldi. Kimilerinin evlilik teklifiyle, kimilerininse yatırım amacıyla aldığı tektaşların fiyatı, bilinen aksine büyüklüğüne göre değil, renge, lekeye ve kesime göre belirleniyor.

ünlülerin mücevhercisi Ersan Koç, en pahalı tektaşın en beyaz renkteki olduğunu söylüyor. Şekil olarak ise fiyat sıralamasında yuvarlak taşın başı çektiğini, onu sırasıyla kare ve kalp şeklindeki taşların izlediğini dile getiriyor. İşte Ersan Koç'tan ünlü kadınların tektaşlarına dair yorumlar...

'DEMET'İN TEKTAŞLARI YATIRIM AMAçLI ünlüler dünyasında bilinen en büyük tektaş yüzük 'Pırlanta' şarkısıyla da adından söz ettiren Demet Akalın'a ait. Akalın'ın dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce'nin 9.9 milyon liralık yüzüğüyle aynı model yüzüğe sahip olduğu konuşulmuştu.

“Beyonce'nin yüzüğü marka diye abartılıyor. Aslında fiyatı o kadar değil. Akalın'ın yüzüğü ise 15 karat” diyen Ersan Koç, Akalın'ın tektaşlarını yatırım için aldığını söylüyor.

'SİNEM UCUZA GİTMİŞ' Ersan Koç, Kenan İmirzalıoğlu'nun evlenmek için gün saydığı Sinem Kobal'a taktığı tektaş için

“Ufak bir yüzük. 1.5 karat civarında. Sinem ucuza gitmiş” diyor. çift, alyanslarını da 690 dolara Cartier'den almıştı.

'REKOR DİVA'DA DEĞİL' Tektaş denilince akla gelen ilk isimlerden biri “Tektaşımla gömülmek istiyorum” diyen Bülent Ersoy.

Ersan Koç, Diva için, “Halk arasında öyle bilinse de ünlüler arasında en pahalı tektaş Bülent Ersoy'a ait değil” diyor.

'BURCU ORTA SINIF TEKTAŞ TAKIYOR' Eski sevgilisi Sami Kirespi'nin Burcu Esmersoy'a taktığı tektaş çok konuşulmuştu.

Ersan Koç, o yüzük için “3 karat, fiyatı 40-50 bin dolar” diyor ve ekliyor:

“Burcu'nun bütün tektaşları orta sınıf.”

HANDE'NİN YüZüĞü 15 BİN DOLAR Sevgilisi Ozan öğüt'ün evlenme teklifini kabul eden fakat hâlâ tarih belirlemeyen Hande Yener'in tektaşı Zen marka.

'GüLŞENİN YüZüĞü 200 DEĞİL 150 BİN LİRA' Ozan çolakoğlu, mart ayında nişanlandığı Gülşen'e 3 karatlık bir tektaş almıştı.

Ersan Koç, ünlü aranjörün 3 yıldır birlikte olduğu popçuya taktığı yüzük için “O yüzüğü bizden aldılar. Basında fiyatının 200 bin lira olduğu yazıldı ama aslında 140-150 bin lira civarında” diyor.

Kaynak: Ebru AYAZ / HABERTüRK

Sıradaki haber yükleniyor...