Hanife Gürdal evlendi. Hanife Gürdal kimdir, Hanife Gürdal eşi Kemal Ayvaz kimdir?

Hanife Gürdal evlendi. Hanife Gürdal kimdir, Hanife Gürdal eşi Kemal Ayvaz kimdir?

Evlilik programlarıyla ünlenen fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, Kemal Ayvaz ile evlendi. Bu evlilik ile tekrar gündeme gelen Hanife, internette araştırılan konular arasına girdi. Hanife Gürdal kimdir, Hanife Gürdal eşi Kemal Ayvaz kimdir? sorularının yanıtı haberimizde.

18 Aralık 2019, Çarşamba 23:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sürekli gündemde yer alan fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, sevgili Kemal Ayvaz ile evlendi. Bu evlilik sonrası Hanife Gürdal kimdir, Hanife Gürdal eşi Kemal Ayvaz kimdir? soruları merak edilir oldu. İşte yanıtları.

Hanife Gürdal kimdir?

Hanife Gürdal, 1995 yılında İzmir'de Torbalı ilçesinde doğmuştur. 3 kardeşi vardır. Tam adı Hanife Ömrüm Gürdal olan Hanife lise mezunudur. 164 cm boyunda ve 59 kg. ağırlığındadır.

Hanife Gürdal, ATV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Esra Erol'un yaptığı evlendirme programına katıldı. İlk programında Umut isimli bir gence talip oldu. Umut tarafından reddedildikten sonra Hanife, 10 ay boyunca gelen tüm taliplerini reddetti.

10 ayı aşkın süredir Esra Erol'un programında talibini arayan Hanife Gürdal, daha sonra 2015 yılının Kasım ayından itibaren FOX TV'de yayınlanan Zuhal Topal'ın evlendirme programında taliplerini aramaya başladı. Bugüne kadar hiç evlenmemiş olan ve taliplerini bekleyen Hanife Gürdal, karşısına çıkan taliplere ise bugüne kadar hep ret cevabını verdi.

19 Ekim 2016 tarihinde Popstar Bayhan Gürhan, Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programına katıldı. "Öyle deli gibi esme başım dönüyor" şarkısını söyleyerek stüdyoya giren Bayhan, Hanife Gürdal'a talip oldu. Hanife, Bayhan'la yakından görüşmeyi kabul etti.

2017 yılında Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de başlayan Aşk-ı Roman dizisinde dizi oyunculuğuna başladı. 2018 yılında Hanife Gürdal, bir dönem akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalıştı.

Hanife Gürdal'ın eşi Kemal Ayvaz kimdir?

Sevgilisi Kemal Ayvaz ile birlikte tatile giden Hanife Gürdal, paylaştığı fotoğraflara “Aşkım” notunu da düşerek, sevgilisini takipçilerine tanıtmıştı. Mardin’de tatil yapan çift, Instagram hesaplarından birlikte çekildikleri pozları paylaşmıştı. Tiyatrocu olduğu öğrenilen Kemal Ayvaz’ın kaç yaşında olduğu bilinmiyor, Hanife Gürdal ise 24 yaşında.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hipotermi nedir, nedenleri nelerdir? Efe Sarp'ın ölüm nedeni Hipotermi belirtileri nelerdir?