Harika Avcı sonunda sessizliğini bozdu!

Uzun süredir sessiz ve sakin hayat yaşayan ve hiçbir açıklamaya yapamayan Harika Avcı, sonunda sessizliğini bozdu. Sosyal medya sayfasından bir paylaşım yapan Harika Avcı, şahsına yönelik algı operasyonu yapıldığını dile getirdi.

22 Eylül 2021, Çarşamba 17:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir zamanın aranan isimlerinden Harika Avcı, uzun süredir magazin basınından uzak bir yaşam sürüyordu. Harika Avcı geçtiğimiz aylarda evinde hizmetli olarak çalışanı tarafından soyulduğunu belirtmişti.

Harika Avcı, daha sonra ise, konuşmak için evine çağırdığı hizmetlisi tarafından darp edildiğini iddia ederek mahkemeye başvurmuştu.

Yaşanan bu olayların ardından, mahkeme, hiçbir adresinde bulamadığı Harika Avcı'ya ulaşabilmek için gazete ilanı vermeye karar verdi. Ünlü oyuncuya yardımcısının beraat ettiği ise Resmi Gazete'de yer alan ilanla duyuruldu.

Bu süreçte ortalıkta görünmeyen Harika Avcı’nın dün ameliyat masasında olduğu bir fotoğraf magazin basınında yer aldı.

Harika Avcı, yaşanan bu olayların ardından sosyal medya sayfasından bir açıklama yaparak sessizliğini bozdu.

Sosyal medya sayfasından bir açıklama yapan Harika Avcı, şu ifadeleri kullandı, “İtibarsızlaştırmak, karalamak, hedef göstermek için şahsıma yönelik bir algı operasyonudur gidiyor ve kasıtlı olarak olaylar olduğundan farklı gösterilmeye çalışılıyor. 

Nefrete sevk eden, manipülatif, abartılı, asılsız, adaletsiz, vicdan yoksunu ithamlarla iddialarla karşı karşıya getirilip polemiklere çekilmek isteniyorum. Hiç tanımadığım ya da haklı nedenlerle ilişiğimi kestiğim insanlar bile utanmadan benle ilgili bir de şov peşine düşüyorlar.

 Bunlar iyi taktikler ama tutmaz. Öncelikle samimiyetsizler ve inandırıcı değiller. Dahası taraflı ve çelişkili oldukları her hallerinden görülüyor, üstelik tepki de alıyorlar. Çünkü Türk halkı zekidir, ben bir açıklama yapmasam dahi, kimi nereye koyacağını çok iyi bilir. En derin Sevgi ve Saygılarımla Can'larım...”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Acun Ilıcalı O Ses Türkiye jüri üyelerini açıkladı!