Harran Üniversitesi'nde yeni bölümler açıldı

Harran Üniversitesi, 2017-2018 akademik yılına yeni açılan bölümleriyle 'Merhaba' diyecek

18 Temmuz 2017, Salı 10:42
A A
Bu yıl hem örgün hem de ikili öğretim olarak ilk defa öğrencilere kapılarını açacak olan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük bölümüne örgün ve ikili eğitime 50’er kişilik kontejan açılmasının yanı sıra Harran Üniversitesi'ne 5 yeni bölüm daha ekleniyor.

Mühendislik Fakültesi bünyesinde açılan Harita Mühendisliği Bölümü, örgün ve ikili öğretimiyle toplam 80 kişilik kontenjanı olacak.

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞINA DA 60 KİŞİ

Harran Üniversitesi Hilvan Meslek Yüksekokulu'nda açılan bir diğer bölüm, İş Sağlığı ve Güvenliği bölümüne toplam 60 kişi alacak.

Harran Üniversitesi Birecik Meslek Yüksekokulu ise 2017-2018 eğitim yılında ikili eğitim olarak açtığı iki yeni bölümle öğrencilerini bekliyor. Bilgisayar Programcılığı bölümü için 60 kişilik kontenjan açan Birecik Meslek Yüksekokulu ayrıca Halkla İlişkiler ve Tanıtım programına 70 kişilik kontejan açtı.

Viranşehir MYO Çocuk Gelişimi bölümüne de 40 öğrenci alacağı açıklandı.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.