"Hastasıyız Dede" bu kez oyuncu

'Hastasıyız Dede' bu kez oyuncu

Çakallarla Dans filmlerinin yönetmeni Murat Şeker bugün vizyona girecek “Sevbeni” filminde bu kez oyuncu olarak karşımızda olacak. Çakallarla Dans filminde “Hastasıyız Dede” repliğini kullanan Murat Şeker, oyuncu olarak yer aldığı film için de iddialı

17 Ekim 2013, Perşembe 11:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yapımcılığı Mehmet Bahadır Er, Olena Yershova, yönetmenliği Maryna Er Gorbach ile Mehmet Bahadır Er’e ait olan, başrollerde; Viktoria Spesivtzeva, Ushan Çakır, Güven Kıraç, Murat Şeker ile Yavuz Bingöl’ün oynadığı “Sev BENİ” filmi, yarın Pinema Film dağıtımıyla vizyonda.

Cemal çıktığı yurt dışı seyahatinde genç ve güzel Sasha'yla tanışır;geceyi beraber geçirmek için gece klübünden ayrılırlar,ancak olaylar alışılmış şekilde devam etmez. Beyaz Şehir Kiev'in eşsiz güzelliğinde Sasha ve Cemal başlarına gelen zorluklarla mücadele ederken birbirlerini tanır, etkilenir.

 

startFlvPlayer_Posta("divFlvPlayer11475","11475","201310","11475-71920.jpg");

 

Aşk onları beklemedikleri bir zamanda yakalar, herşeye sıfırdan başlamak için ellerine bir şans geçmiştir. Fakat birbirlerine henüz söyleyemedikleri gerçekleri nasıl aşacaklardır? Cemal yakında evlenecektir, Sasha'nın da bir sevgilisi vardır.

SEV BENİ !

Yönetmen: Maryna Er Gorbach - Mehmet Bahadır ER

Yapımcı: Mehmet Bahadır Er, Olena Yershova

Tür: Aşk, Macera

Süre : 90 dk

Oyuncular:

Ushan Çakır, Güven Kıraç, Yavuz Bingöl, Murat Şeker, Mehmet Bahadır Er,Viktoria Spesivtzeva, Sergey Puskipalis, Elena Stefanskaya, Margarita Koşeleva

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bahadır Ünlü'den yemek beğenmeyen müşteriye tehdit: Senin başına öyle bela getiririm ki...