Hatice: Hamileysem yıldırım nikahıyla evlenirim

Ali Kemal Sarı ile aşk yaşayan şarkıcı Hatice, hamile olabileceğinin sinyallerini vererek, "Eğer hamileysem yıldırım nikahıyla evlenirim" dedi.

25 Mart 2021, Perşembe 13:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beyaz TV ekranlarında Simge Tertemiz ve Mehmet Yıldırım'ın sunduğu 'Hayatın Rengi' programına konuk olan Hatice, samimi açıklamalarda bulundu. Simge Tertemiz'in "Anne olmak istiyor musun?" sorusuna 42 yaşındaki şarkıcı, "Evet, anne olmayı çok istiyorum. Hayatımda verdiğim en doğru karar Ali Kemal'le beraber olmak, ondan öncesini hiç saymıyorum. Ali Kemal benim hayattaki en büyük şansım. Çocuğum olacaksa ondan olsun" yanıtını verdi.

Hatice, "Bu aralar hiç başım dönmezken başım dönüyor. Karnımda bir şişkinlik hali var, ama henüz ne olduğunu anlamadım. Eğer hamileysem hemen yıldırım nikahıyla evlenirim" diyerek, hamile olabileceğinin sinyallerini verdi.

'BEBEK' MESAJI

'BEBEK' MESAJI

Ünlü şarkıcı, "Ali Kemal'i ailem de çok seviyor, onun ailesi de beni seviyor. Umarım bize bir bebek ve yuva nasip olur" dedi.


Hatice, sosyal medya hesabından Ağustos 2020'de yaptığı paylaşımda, bebek emojisiyle birlikte "Bana annelik sana da babalık çok yakışır sevgilim" notunu yazmıştı.

'GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN SEVGİLİM'

'GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN SEVGİLİM'

Hatice, 14 Şubat'ta, "Sevgi umuttur, sabırdır, emektir. Sevgi en güzel duyguları paylaşmaktır. Sevgi hayattır. Günümüz kutlu olsun sevgilim. Bir gün değil her gün daima sevin, sevilin, bugün sadece bahane" mesajını yayınlamıştı.


Instagram'da Ali Kemal Sarı ile romantik bir fotoğrafını da paylaşan Hatice, "17 yıl sonra gelen mutluluğum. Allah'ım yoluna taş gözüne yaş değdirmesin senin. Dünyanın en vicdanlı adamısın benim gözümde ve en iyisi" ifadelerini kullanmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Merve Boluğur'dan eski sevgilinin baş harfine sansür