Hatice ve Selin Ciğerci arasında gerilim: Tedavi göreceğim!

4 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın olan Selin Ciğerci, bir telefon uygulamasının filtresiyle erkek oldu. Erkek olarak çektiği filtreli videoyu Instagram'ın hikaye bölümünden paylaşan Selin Ciğerci'ye Hatice'den yorum gecikmeyince de ortalık fena halde karıştı!

25 Mayıs 2019, Cumartesi 13:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, cinsiyet değiştirme filtresi ile erkek olmuş ve o anları paylaşmıştı.

Paylaşımın ardından Hatice, Selin Ciğerci'nin hakkında yaptığı bir yorumla gündeme geldi.

Hatice yaptığı yorumda 'Özüne dönmüş' yazarak Selin Ciğerci'nin fanlarını kızdırdı.

Daha sonra Selin Ciğerci de Instagram hesabından paylaştığı videoda kırıldığını ifade ederek hakkında çıkan haberlerden yorulduğunu söyledi ve ekledi:

'HATİCE HANIM VE GİBİLER YÜZÜNDEN VAZGEÇTİM'

'HATİCE HANIM VE GİBİLER YÜZÜNDEN VAZGEÇTİM'

"Yaz sonu evlenip çocuk evlat edinecektim. 1 belki 5 yavaş yavaş vardı kafamızda böyle bir şey ama Hatice Hanım ve gibiler yüzünden vazgeçtim artık. Yüreğim kaldırmıyor eskiden daha gençtim belki güçlüydüm ama şimdi değilim. Böyle biri evladıma bir şey der katil olurum.

'BİRKAÇ HAYAT KURTARAYIM DEDİM MÜSAADE ETMEDİNİZ'

'BİRKAÇ HAYAT KURTARAYIM DEDİM MÜSAADE ETMEDİNİZ'

Çocuğumu kimse üzemez o yüzden kına yakın vazgeçtim. Vallahi billahi istemiyorum. Taşıyıcı anne o, bu olsun istemedim, onlar kolay yurt dışlarında ama evlat edineyim birkaç hayat kurtarayım dedim. Ona müsaade etmediniz.

'HEPİNİZDEN DÜZGÜN YAŞIYORUM'

'HEPİNİZDEN DÜZGÜN YAŞIYORUM'

Haberleriniz, yorumlarınız her neyse kimisi Müslümanlık der dinimizi bahane eder. Vallahi hepinizden çok düzgün evimde işim gücüm aile gibi yaşıyorum ALLAH görüyor.

Herkesin günahı kendine bende zamanında neler yaptım ailem yokken hep pişmanım tövbeler ettim, mecbur kaldım ama hakkımı asla helal etmeyeceğim size.

'İNŞALLAH HESAPLAŞIRIZ'

'İNŞALLAH HESAPLAŞIRIZ'

O yorumları yazıp beni ağlatıp bu kararı aldırdınız. Müslümansınız öbür dünyada ne olur bilmiyorum ama benim psikolojimi bozdunuz. İnşallah hesaplaşırız. Tedavi görmeye karar verdim." ifadelerini kullandı.

Selin Ciğerci'nin ağlayarak paylaştığı bu videonun ardından fanları atağa geçti ve Hatice'nin Instagram hesabını şikayet ederek, hesabı kapattırmaya çalıştılar.

Hal böyle olunca yine atağa geçen Hatice Instagram'ın hikaye bölümünden şu açıklamaları yaptı:

'SOSYAL MEDYADA TİYATRO YAPMA'

'SOSYAL MEDYADA TİYATRO YAPMA'

"Ah güzel ülkem o kadar saf düşüncedesiniz ki... Sırf bu olayı acıtasyon yapmak için ve 'Şimdi ben ağlarım herkes Hatice'ye saldırır' mantığıyla yapmadıysa adım HATİCE değil! Yazdığım yorumda espriden öte hiçbir ağır ve hakaret yok. O da çok iyi kalpli bir insanmış ya hani yersek! Neden espriye esprili bir cevap vermek yerine ya da bana ulaşıp rahatsızlığını belirtmedi de ağlayıp millete, milleti üstüme yürüttü? Çok yazık anca insanların beyinlerini yıkarsınız! Senin sürekli yanında olan insanlar sinsiliğini anlatıyor. Gelip de sosyal medyada tiyatro yapma! O kadar kalbin körelmiş ki milleti gaza getirip spam savaşı açmaya açmaya kalkmışım."

'SİNSİ AKLINI KULLANIP...'

'SİNSİ AKLINI KULLANIP...'

"Ve zaten sen bu piyasada ünlü adı altında haber yaptırıyorsan her şeyi kabullenmen lazım canım her türlü eleştiriyi ve benimki asla aşağılama ve dalga değildi sadece gülüp geçilebilecek bir yorumdu! Bugüne kadar kaç trans örnek var büyüklerimiz var hepsine ne yakışıklıymış gençliğinde demedik mi ama sen sinsi aklını kullanıp ağlamışsın. Sırf insanların kalbine dokunmak için ne güzel akıllı davranış kutlarım."

"Ve asla bana homofobik kelimesi kullanmayın herkes susarken bir tek ben her sene kutluyorum sosyal medya hesaplarımdan her konuda da ben savunuyorum LBGT'yi..."

GÖKHAN ÇIRA: SENİ ÜZENİ BEN ÜZERİM

GÖKHAN ÇIRA: SENİ ÜZENİ BEN ÜZERİM

Gökhan Çıra bu karenin altına şu sözleri yazarak nişanlısı Selin Ciğerci'ye destek oldu:


"Yüreği güzel sevdiğim sakın üzülme öyle aptal bir insan için senin kalbini herkes biliyor onun da kalbini herkes biliyor ben sonuna kadar her zaman ölene kadar senin yanında ve arkandayım seni çok seviyorum seni üzeni ben üzerim ilk defa böyle şeyler yazıyorum ama haddini çok aşmışsın sen."Selin Ciğerci'ye destek veren diğer isimler ise şöyle:

Selin Ciğerci'ye destek veren diğer isimler ise şöyle:

İREM DERİCİ


Hop Selin kendine gel! Harika bi’ anne olacaksın sen evlatlarına, kızının adını İrem koy diye de durmaksızın baskı yapacağım. En azından göbek adını koy kız. Yapma, insanlar yazdı çizdi diye ölümden döndüm, senin hayatın bu, 25 gün yoğun bakımda yattım kilolu yazıyorlar diye Anoreksiya oldum, ne olacaktı ben geberip gitseydim, maksimum ölüm yıldönümümde fotoğraf paylaşacaklardı o da 2-3 sene. Aldığın nefesten önemli hiçbir şey yok, yok, yok! BU SENİN HAYATIN BAŞKASININ DEĞİL! Nedime olacağım ben asabımı bozma! Seni seviyorum! 

ÖZLEM YILDIZ


Ah be Selin'im sen bildiğin yolda devam o güzel kalbinin ekmeğini hep yiyeceksin.

DEMET AKALIN


Aşkımmmmm. Geliyorum kız niye bozdun moralini ondan da kusur kalaydın aşkım bee! Amann taktığın şeye bak. Pink'e götüreceğim seni temmuzda her şey fasa fiso anlayacaksın.

GÖKÇE KIRGIZ


Şşşşşş Hatice kim yaaaa! Kendine gel bir an önce, birisi çıkıp şuursuzca birseyler söyledi diye hayallerinden vaz mı geçiceksin! Buna izin vermem, vermeyiz.. Bırak şu boş işler başkanlarını!.. sen devam et, seni seviyorum. 

ASLI HÜNEL


Kimse yaşattığını yaşamadan ölmez. Yaptığı çok gereksiz bir yorum olmuş. O anneciğin seni böyle üzülürken görmesin birtanem. Sen sakın o güzel canımı üzme kalbini üzme bak ben bir üzüntüyle bundan 6 yıl önce ölümden döndüm canın her şeyden önemli biz senin insanlığını çok seviyoruz güzel kardeşim benim.

GÖKHAN ÇIRA


Yaaa ben sana annelik duygusunu yaşatmadan bu dünyadan gitmem baktık uğraşıyorlar kapatırız. Her şeyi ibizim oralara yerleşiriz. Yaylalar, köy okulları büyütürüz ben hazırım. Verme şunlara cevap lütfen istedikleri bu, geleceğim eve birazdan.

ÇILGIN SEDAT


Keşke senin yaptığın insanlığın 100 de 1‘ini yapsa da görsek insanlara hele ki hasta sıkıntılı insanlara koşuyorsun ya ALLAH razı olsun ama zerre kafanı yorma kardeşim. Allah kınama kınadığını sana yaşatmadan canını almam der.

MURAT ÖVÜÇ


Herkes senin gibi düzgün yaşasa bari... Lütfen hiç kimseye aldırış etme... Evinde eşinle, ailenle çok mutlusun... SENİ SEVİYOREEEE.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor büyük finaline ilişkin tüm detaylar