Hayat Şarkısı 48. bölüm kıyafetleri

Hayat Şarkısı dizisinin 48. Bölümü yine büyük heyecanlara sahne oldu. Tabii dizideki olaylar kadar kıyafetler de ses getirince biz de karakterlerin giydiği kıyafetleri ve markalarını sizler için derledik.

03 Nisan 2017, Pazartesi 15:45
A A

Dün akşam yayınlanan Hayat Şarkısı 48. Bölümde; Bayram Cevher ile Torunbaş Ailesi’nin arasındaki ilişki ortaya çıktı.  Bayram Cevher ile Mahsa’nın saklı defterlerini gün yüzüne çıkarken, Bayram ile  Mahsa'nın geçmişte yaşadığı ilişkiyi öğrenen Süheyla bu durumla yüzleşmek zorunda kaldı. 

Peki, Cevher ailesinde bu gelişmeler olurken dizinin en önemli karakterlerinden Hülya ne yaptı dersiniz? Mahir ile yine eski günlerindeki gibi işleri halletmeye karar veren Hülya, sahalara geri döndü.   

Dizide yaşanan bu maceranın yanı sıra her zamanki gibi kıyafetler yine ön plana çıktı.  İşte Hayat Şarkısı dizisinin 48.bölümünde giyilen kıyafetler, markaları ve fiyatları...  Hülya'nın bu karede giydiği deri ceketin markası Twist. Fiyatı ise 399 TL. 

Ayakkabının markası ise Nine West. Fiyatı, 149 TL. 

Yine Hülya'nın giydiği bu omuzları açık, dar siyah bluzun markası Twist. 

Hayat Şarkısı dizisinin 48. bölümünde, Zeynep'in giymiş olduğu gömlek Boyner markadır.

Hayat Şarkısı dizisinin 48. bölümünde,Filiz'in giymiş olduğu gömlek Trendyol markasına ait.   

Hayat Şarkısı 48. Bölümde İpek'in giydiği bu eteğin markası Boyner. Fiyatı ise 122.50 TL. 

Dizide Zeynep'in üstünde dikkat çekeci siyah bluz Boyner'den. Fiyatı, 207 TL. 

Hülya'nin bu bölümde en dikkat çekici kıyafetlerinden biri olan bu mavi gömleğin markası Twist. Fiyatı ise 99 TL.  (Haberdeki bazı ürünler Ekranda uygulmasından alınmıştır.)

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.