Hayatındaki kadınlara şiddet uygulamış 12 ünlü

Onlar kariyerleri anlamında ne kadar başarılı olursa olsunlar, aynı zamanda isimleri bir kere kadınlara şiddet uyguladıkları haberleriyle yan yana gelmiş ünlüler. Jonny Depp'in eşi Amber Heard'e şiddet uyguladığı haberi yankılanırken kadına şiddetin bitmesi için tek yürek olduğumuz bu dönemde diğer ünlülerin de bu tavırlarını hatırlamamız gerekir.

03 Kasım 2020, Salı 15:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- Müslüm Gürses

1- Müslüm Gürses

Muhterem Nur'un yıllar sonra itirafta bulunarak kabul ettiği bir durum bu. Yıllarca "baba" lakabıyla gönülleri fethetmiş bir efsanenin bizi kınamaya iten ilk hareketiydi. Profesyonel hayatında ne kadar başarılı olsa da özel hayatında takındığı tavır arasındaki uçurumu gösterdi.

2- Chris Brown

2- Chris Brown

Rihanna'nın dayak yedikten sonra polis kaydında verdiği o fotoğrafları herkes hatırlamıştır. İşte kendisi de sanatçı olan Brown'ın kadına şiddetle adını dünyaya bu şekilde duyurduğu bir hikaye de buydu.

3- İbrahim Tatlıses

3- İbrahim Tatlıses

Hem Derya Tuna'nın hem de Asena'nın itiraf ettiği bu şiddet olayları sanat hayatında oldukça başarılı olan ünlü sanatçıyı uzun süre gündemde tutmuştu. Her ne kadar oldukça duygusal halleriyle ekranlarda olsa da kadına şiddet konusu söz konusu olduğunda sabıkası kabarık bir sanatçı aynı zamanda Tatlıses.

4- Eminem

4- Eminem

Eşi Kim Mathers'a şiddet uyguladığını kendi ağzıyla itiraf eden Eminem'de bu isimlerden biri.

5- Tardu Flordun

5- Tardu Flordun

Oldukça başarılı bir kariyer sahibi olmakla özel hayatın içinde o kimlikten çok farklı bir insan olmak sıkça karşılaştığımız bir durum. Adı sürekli bir şiddet haberinin içinde olan Tardu Flordun'u da Canan Ergüder'e uyguladığı şiddet nedeniyle uzun süre kınamaya devam etmiştik.

6- Ahmet Kural

6- Ahmet Kural

Son dönemlerin belki de en çok ses getiren şiddet olayının başrollerinden biri de Ahmet Kural'dı. Şarkıcı Sıla'ya uyguladığı şiddet nedeniyle hashtag olmuş, uzun bir dönem bu tepkileri görmüştü.

Cemal Süreya

Cemal Süreya

Dünyanın en güzel aşk şiirlerini yazabiliyor olmakla özel hayatında aşkı yaşama şeklinin farklı olması da gayet normalmiş. Bunu da Cemal Süreya'nın hayat hikayesini okurken eşlerine ve sevgililerine uyguladığı şiddete denk geldiğimizde öğrendik. Öyle ki; son aşkı Tomris Uyar bile usta şairin bu çirkin yüzüyle tanışmış.

Nicholas Cage

Nicholas Cage

Hollywood'un en başarılı isimlerinden biri de bu rezil karakteristik özellikle yan yana anılıyor. O da eşine şiddet uygulayan ünlüler arasında.

9- Yılmaz Güney

9- Yılmaz Güney

Türk Sineması bugün ona çok şey borçlu olsa da o da hayatındaki kadınlara büyük bir utanç borçlu. Nebahat Çehre'yi dövdüğü dönemlerde o ne kadar bunu tutkulu bir aşk sansa da aslında devasa bir utanç olduğunu sonradan anlamış.

10- Ozan Güven

10- Ozan Güven

Son dönemlerin en büyük sansasyonlarından birinin kilit ismi de Ozan Güven oldu. Şiddete eğilimli bir sapığı canlandırdığı "Fi" dizisindeki karakterle aynı hikayeyi paylaşıyor şimdi. Şiddet uyguladığı Deniz Bulutsuz'la davaları sürüyor.

Johnny Depp

Johnny Depp

Johnny Depp, eski eşi Amber Heard'ün evlilikleri sırasında kendisine şiddet uyguladığı iddialarını manşetine taşıyıp hakkında 'eş döven' tanımını kullanan The Sun gazetesine karşı açtığı iftira davasını kaybetti. Depp, "imajını zedelediği" gerekçesiyle gazeteden tazminat talep etmişti. Fakat bu talebi de reddedildi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kylie ve Kendall Cadılar Bayramı'nda kendi çocukluklarına geri döndü