Hayatını kaybeden Naya Rivera'nın eşi Ryan Dorsey'den duygusal mesaj

Geçen temmuz ayında trajik şekilde hayata veda eden 'Glee' dizisinin yıldızlarından Naya Rivera, eğer o talihsiz kazayı yaşamasaydı 8 Şubat'ta 34'üncü doğum gününü kutlayacaktı. Rivera'nın oğlunun babası Ryan Dorsey de onun yeni yaşını duygusal bir paylaşımla kutladı.

13 Ocak 2021, Çarşamba 15:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yaşadığı talihsiz tekne kazası sonrası yaşamını yitiren oyuncu Naya Rivera, hayatta olsaydı 8 Şubat'ta 34 yaşına basacaktı. Eski eşi Ryan Dorsey de olaylı şekilde ayrıldığı Rivera'nın doğum gününü, duygu dolu bir mesaj yazdığı sosyal medya paylaşımıyla kutladı.

Rivera'nın ölümüne hala inanamadığını belirten Ryan Dorsey, "Şimdi senin yaşlıyım dediğini duyabiliyorum. Huzur içinde uyu yaşlı kadın" diye yazdı. Dorsey'in bu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda hüzün dolu mesaj geldi.

Ne olmuştu?

Ne olmuştu?

ABD California’daki Piru Gölü’nde 8 Temmuz’da 4 yaşında bir çocuk tek başına küçük bir teknede uyurken bulunmuştu. Çocuğun, ‘Glee’ dizisinde rol alan Naya Rivera’nın (33) oğlu Josey olduğu belirlenmişti. Naya Rivera’nın cesedi de bulunmuştu. 

Anne-oğul göle girerken tekneyi demirlememişti. Tekne akıntıyla sürüklendi. Naya Rivera, bir eliyle oğlunu tutup tek koluyla kulaç atarak teknenin peşinden yüzdü.

Tekneyi yakaladığında gücü tükenmişti. Son enerjisiyle oğlunu tekneye çıkardı. Josey arkasını döndüğünde, annesinin sulara gömüldüğünü gördü. Naya Rivera bir daha su üstüne çıkamadı.

Josey, Naya Rivera’nın tek çocuğuydu. Olayın meydana geldiği Ventura kasabasının güvenliğinden sorumlu kasaba polis merkezinin sözcüsü, şu açıklamayı yapmıştı:

Anne ile oğlu öğlen saatlerinde tekneye binip gölde açılırken görüldüler. Yaklaşık üç saat sonra da gölde gezintiye çıkan bir başka tekne kullanıcısı tarafından Rivera'nın oğlu annesinin kiraladığı teknede uyurken bulundu, fakat annesi yanında yoktu. Belirtilerin gösterdiğine göre genç kadın göle girdi ve bir daha geri dönmedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bruce Willis, maske takmayı reddedince eczaneden kovuldu