Haydar Dümen'e bugüne kadar sorulmuş en komik 12 soru ve harika cevapları

Cinsellik her zaman en merak edilen konu oldu. İnsanlar genellikle cinsellikle ilgili kulaktan dolma bilgilere sahip. Dr. Haydar Dümen, uzun yıllardır POSTA Gazetesi'nde cinsellikle ilgili doğru bilgileri paylaşarak okuyucuları bilgilendiriyor. Dr. Haydar Dümen bugünkü köşesinde cinsellikle ilgili gelmiş geçmiş en komik 12 soruyu yanıtladı. İşte Haydar Dümen'e bugüne kadar sorulmuş en komik 12 soru ve harika cevapları.

29 Haziran 2020, Pazartesi 09:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1-50 kez ilişkiye girilir mi?

1-50 kez ilişkiye girilir mi?

33 yaşındayım. Bir arkadaşım günde 50 defa ilişkiye girebildiğini söylüyor. Acaba ilaçla da olsa bu mümkün mü?

CEVAP

Değerli okurum, vallahi şaşkınım. Sen ne kadar mantıksız çıktın. Ya sende hiç düşünce yok mu? Senin gibi 10 adam çıksa, işler karışır, genler yollarını şaşırır. İnsanlarımız ok ve sopayla savaşır. Ya neyin peşindesin? Hangi hastanenin eşiğindesin? Bakırköy mü? Peki içeride misin, dışarıda mısın? Dışarıdaki “İçeride kaç kişisiniz?” deyince, içerideki “Siz dışarıda kaç kişisiniz?” diye yanıt vermiş. Sen dışarıdaki kişi, senin arkadaşın şeytanın süt kardeşi. Hem seni kandırmış, hem de kendi kanmış.

2-Kız beni kucağına alıyor

2-Kız beni kucağına alıyor

Kız arkadaşım benden daha iri. Ne zaman ilişkiye girsek ben onu değil, o beni kucağına alıyor, havaya kaldırıyor. Bunu yapmamasını söyleyince suratını asıyor. Onu kırmadan bu durumdan nasıl kurtulurum?

CEVAP

Şansını niye tepiyorsun be okurum. Sen bu kızla evlen. Pazar poşetleri onun elinde, ağır bir şey kaldırılacaksa hanım devrede. Gerdeğe seni kucakta taşır. Seni hem çocuğu hem erkeği olarak sever. Bu yüzden sana aşkı iki katına çıkar. Hele bir sokak ya da mahalle kavgası olsa kolları sıvayacak, seni arkasına alacak!!! Bu kadar şansa ne olmuş yatağa taşıyorsa? İki kat sünger yatak koy altına, yaylı branda da zıplar gibi zıpla. Yaylan yavrum yaylan. Baktın seni kucağına alacak, bir bahane uyduruver, 2 dakika sonraya randevu ver.

3-Pul biberle büyür mü?

3-Pul biberle büyür mü?

18 yaşındayım. Cinsel organım 10 santim. Pul biberin çok işe yaradığını biliyorum. Her gün pul biber sürsem penisim büyür mü?

CEVAP

Değerli okurum, aman oğlum, büyüteceğim derken kavurur, küçültürsün. Ne olur ne olmaz, ateşle oynamaya gelmez. Pul biberin içeriden bazı kimyasal yararları olur. Kana bazı olumlu katkıları da bulunur. Ama dışarı atılırken de öcünü alır. Senin için tersi olmasın. Öcünü ufaklıktan almasın. Ortalığı kasıp kavurmasın. Seninki olduğu yerde kalsın. Çünkü o işini görecek. Ne yaptığını iyi bilecek. Senden daima bir adım ileri gidecek. Sen kendine değil, ona inan.

4-Hemen hevesim kaçıyor

4-Hemen hevesim kaçıyor

44 yaşındayım, bekarım. Sevgilim yok. Haftada 6-7 kere mastürbasyon yapıyorum. Mastürbasyona başlayınca hevesim kaçıyor, penisim de sertliğini kaybediyor. Nedeni ne olabilir?

CEVAP

Okurum, alkış. Kime? Senin çilekeş, kimsesiz, yalnız yetime. Ya ne yaptın sen? Bu ne gaddarlık, ne büyük haksızlık. Onu hayattan koparıp ibriğe çevirdin. İnsan düşünür bu niye uyuşuk uyuşuk duruyor diye. İdrar ibriğine çevirdiğin organın neden canlanıp havalandığını bir düşün. Aslında o ne kutsal görevdir. Hepimiz o kanaldan geçip dünyaya ‘merhaba’ dedik. Sen onu alıştırdın nane şekerine. Havalanınca sus payı attın ağzına, çektin kızağa. Borçlusun, borçlu. O da anlamış senin borçlarının faizini bile ödeyemeceğini. Bu yüzden icraya vermemiş, “Benden paso” demiş. Olayın 2 dönüm tarla, haftada 1 yağmura kalmış. Yağmur için bulut, olmazsa sen tarlayı unut.

5-İp bağlayıp gersem kalınlaşır mı?

5-İp bağlayıp gersem kalınlaşır mı?

Sorunum penisimin ince olması. Her gece yatmadan önce penisime ip bağlayıp gersem olur mu? RUMUZ: PENİSİ İNCE

CEVAP

Kopar yavrum, kopar. Derin uykuda bir dönüş yaparsın küt diye kopar. Yaşanmış olaydır: Çocuklar tarlada öküzlerini otlatıyorlar. Bir ufaklık güneşin altında uyumuş kalmış. Arkadaşları, çocuğun penisine ip bağlamışlar. İpin tek ucunu da öküzün boynuzuna takmışlar. Güya gülüp eğlenecekler. Öküz kafasını birden çevirince penis dipten küt diye kopmuş. Koparma yavrum, koparma. O işe yarayacak. İncesi, kalını diye bakma. Onu da beğenen biri olacak, her şey yerli yerine oturacak.

6-Sevgilim cinsel organımı ısırdı

6-Sevgilim cinsel organımı ısırdı

23 yaşındayım, kız arkadaşım cinsel organımı ısırdı. Cinsel organımın şekli bozuldu. O zamandan beri sevgilimle olmaya çekiniyorum. Ameliyat ile düzeltilebilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, maşallah sana, ısırgan otu gibi kız bulmuşsun. Kız hızını alamamış, öcünü almak için sana “Bugüne kadar neredeydin ve beni niye beklettin?” diye yengeç kıskacı gibi dişleriyle organı hırpalamış. Adeta ona ders vermiş. Neyse olan olmuş. Olayın anısı kalmış. Kesin karar için bir üroloji uzmanına görünmelisin. Ameliyatlık olacağını tahmin etmiyorum ama bir daha ya kızın dişleri arasına bir takoz koy ya da cinsel organına sahip ol be kardeşim.

7-88’lik karımda isteksizlik başladı

7-88’lik karımda isteksizlik başladı

92 yaşında itfaiye emeklisiyim. 88 yaşındaki hanımımda cinsel isteksizlik baş gösterdi. Haftada 3-4 kereye kadar düştü. Psikolog yardımıyla hanım düzelir mi?

CEVAP

Değerli okurum, sen anandan yangın söndürücü olarak doğmuşsun. Emekli olunca bu görevin bitmiş. Kendini asıl görevin, kadınının yangınını söndürmeye adamışsın. Eşinde alevler sönmüş ama korları duruyor. Haftada 3-4 işe devam, eşine selam. Son sözüm: Hortumun suyunu kurutma vesselam.

8-Benimki uğurlu geldi

8-Benimki uğurlu geldi

İlişkiye girdiğim 3 kızdan 1’i evlendi, ikisi nişanlandı. Benimki onlara uğurlu geldi. Ne yapmam lazım?

CEVAP

Çık sokağa, göğsüne bir nazar boncuğu tak. Elinde gizemli malzemeler, tarot, iskambil kağıtları, ruh çağırma ve medyumluk gibi kitapların olsun. Sıkıştır birini köşeye, dil dök ama asla onun duygularına, cinselliğine el uzatma. Kır paraları, biriktir mangırları. Ara para yatıracağın bankaları, hangisinin faizi yüksekse ona yatır (Bak ne akıllar veriyorum!). Bu falcılık erotik şansını da artıracak. Ne yazık ki bunca kalabalıkta evlenmeye fırsat bulamayacaksın. Anladığım sende şeytan tüyü mü var? Yazdıkların yalnız sana özgü değil. Diyelim ki 20 kızla ilişkin oldu, 19’u evlendi. Gel kutlayalım, sana böyle bir karizma hazırlayalım.

9-Makine neden çalışmıyor?

9-Makine neden çalışmıyor?

43 yaşındayım. İki yıl önce benim makine çalışmama kararı aldı, 2 yıldır onu yerinden oynatamadım. Bu yüzden eşimle aramız çok kötü. Piyasada satılan o haplardan kullansam bana faydası olur mu?

CEVAP

Okurum, öyle anlaşılıyor ki hap map nafile. Sanki organ çıkmış emekliliğe. Aslında emekliliğini istemeyecek tek organdır. Çünkü partnerine hep borçludur. İflas etmiş tüccar gibi boynu hep bükük, kadının da umudu sönük durumundasınız. Onu bu yaşta dul kalmışlarınkine döndürme. Umut kuşunun yemini eksik bırakma. Organın zaten boynu bükük. Kadının da umutları sönük kalmaması için elinden geleni yapmalısın. En akıllısı bilimsel yoldan sapmamalısın.

10-Karıma yetişemiyorum

10-Karıma yetişemiyorum

36 yaşındayım, 5 aylık evliyim. Karımı seviyorum ama o çok istekli. Bir de onun benden beklediği ilginç fantezilerine dayanamıyorum. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, evlenene yani 5 aya gelene kadar ne yaptın? Kendini karına mı sakladın yoksa kanalları kuruttun da yağmur suyuna muhtaç mı kaldın? Yengemiz kaç yaşında? Ne kadar istekli? Seni uykudan mı uyandırıyor, uyumana fırsat mı vermiyor? Her neyse dönelim dersimize. Şans diyelim buna. Kimine kavun, kimine kelek yedirirmiş misali sana kavun düşmüş. ‘Kaşıkla ye’ diyeceğim ama uzaktan gazel okunmaz. Fantezilere gelince; cana can katanları olduğu gibi olumsuzluklara göz kırpanları da vardır. Sen gözünü kırptırma yeter!

11-Gencim, güzelim ama seks hayatım sıfır

11-Gencim, güzelim ama seks hayatım sıfır

63 yaşında, çok yalnız bir kadınım. Etrafımda hiç erkek kalmadı, seks hayatım sıfır. Gencim, güzelim, bana yazık değil mi? RUMUZ: ALEV

CEVAP

Alevciğim, seninle her zaman beraberim. Sende bu ruh varken, saygı duyarım, senin için banka bile soyarım. Yavrum, güzelliğine diyeceğim yok. Saçlar da çok yakışmış. Röflesi harika. Bir eş bulurum sana gelecek bahara. Hiç üzülme. Erkekleri görünce de ezilip büzülme. Dik dur. Ne o? Omurlarında kireçlenme mi var? Geçer be Alevim, seni kaplıcalara da gönderirim. Her şeye bir çare bulurum da, bir şey var aklımda, onu da sen açıkla. Güzelim sözüne takıldı kafam. Yani yaşının güzeli misin yoksa Afrodit’in benzeri misiniz?

12-Kız küçült diye tutturdu

12-Kız küçült diye tutturdu

20 yaşındayım. Penisim 12 santim. Bana küçük geliyor ama kız korkuyor. Ben birlikte olmak istiyorum acaba küçültücü var mı?

CEVAP

Yavrum, bu mektubu okuyan 21 yazacağına, yanlış tuşa basmışsın sanacak. Ula, dirisi 12 santim ise, bunun ölüsü ne kadar? Kız arkadaşın da bulunmaz Hint kumaşıymış. Tam amatör, gözü galiba şaşı. Şeşi beş görüyor olmalı. Bunlar bir yana, soruyorum, kaç santim küçültelim? Zaten sünnette biraz erezyona uğramış. İki santimi de kız için feda etsek, sonunda olacak olan şu: Sen bir yana, kız bir yana gideceksiniz. Ya evleneceğin kadın “Bu ne ya, bu ne?” derse, sen anlatınca tüm bedduaları benim için ederse? Hadi ben kaçıyorum, sen başının çaresine bak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER G noktası nedir? G noktası nasıl bulunur?