'Hayta İsmail' lakaplı Ahmet Arıman'a suçlamalara cevap

'Hayta İsmail' lakaplı Ahmet Arıman'a suçlamalara cevap

Tarık Aydın, eşinin "Hayta İsmail" lakaplı Ahmet Arıman tarafından kaldırılıp evi terk ettiğini iddia etti. Ünlü oyuncu ise yaptığı açıklamada" Biz tanıştığımızda eşinden boşanmak üzereydi" dedi.

17 Ağustos 2017, Perşembe 17:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Efsane Hababam Sınıfı'ndaki 'Hayta İsmail' rolü ile meşhur olan oyuncu Ahmet Arıman hakkında şok bir iddia ortaya atıldı.

Eşinin Ahmet Arıman'a kaçtığını iddia eden Tarık Aydın, ünlü oyuncuyu şu sözlerle suçladı:

Eşimle 5 yıl önce tanıştık, hemşerimiz Orhan Gencebay Abim bize çok yardımcı oldu. Düğünden sonra mobilyalarımızı aldı, çok mutluyduk. 'Elif Rana' isminde kızımız oldu. İsmini Orhan Abim, Sevim Emre'nin gerçek ismi olan 'Elif'i koydu. Daha sonra oyuncu Ahmet Arıman eşimi kandırdı, artık ne beni, ne kızımızı ne de annesini tanıyor. Hatta annesini darp etmiş. Bana da uzaklaştırma kararı aldırdı, elim kolum bağlı. Defalarca benim nikahım altındayken Beylikdüzü'ndeki evinde polislere yakalattık. En sonunda anlaşmalı boşandık. Şimdi nikah kıyacaklarını duydum. Ahmet Arıman 62 , eşim 23 yaşında...

TANIŞTIĞIMIZDA EŞİNE BOŞANMA DAVASI AÇMIŞTI!


Ahmet Arıman, hakkındaki iddialara yanıt verdi:

 "Ben hanımefendiyle tanıştığımda eşiyle kavgalıydı, boşanma davası açmıştı. Tanışmamızdan 5-6 ay sonra boşanma sonuçlandı. Kaç kez hakkımda "büyü yaptı, karımı kendine bağladı" diye şikayetçi oldu ancak alınacak bir sonuç yok. Boşandılar. Ben ayırsam, aralarını bozsam ,tamam haklı deyip susacağım. Zaten hanımefendi ile 29 Ekim’de Yunus Emre Kültür Merkezi’nde 16,30’da nikahımız var. Sizleri de bekliyorum”

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın aşkı bitti mi?