Hazal Kaya 29 yaşına girdi

Yakın zamanda doğum yapacak olan Hazal Kaya dün 29 yaşına bastı. Sosyal medyada duygusal bir not paylaştı

02 Ekim 2019, Çarşamba 22:38 Son Güncelleme:
A A
Hazal Kaya 29 yaşına girdi

Fikret Ali’yi kucağına almak için gün sayan Hazal Kaya 29 yaşına girdi.

Hazal Kaya sosyal medyadan 2 kare fotoğraf paylaşarak mutluluğunu dile getirdi.

İşte Hazal Kaya'nın paylaştığı o not:

"Geçtiğimiz sene çok şey öğrendim...Hızlandırılmış bir hayata güvenme ve teslim olma dersi gibi bir sene oldu açıkçası... Ölümler, hastalıklar, düğünler, doğumlar...”Hayat işte, her şey bizim için” demeyi zor da olsa öğrenmeye başladığım sene oldu bu...Ama hep çok şanslı hissettim kendimi. "

"Şükür ve mutlulukla üfledim doğum günü pastamı"

"Varlığına her gün şükrettiğim ailem ve dostlarım, iyi ki bulduk birbirimizi de yarım kalmadım dediğim hayat arkadaşım, sevdiğim hep dağ gibi arkamda, sağımda solumdaydılar. Karnımda oğlumun tekmeleriyle, tarif edemediğim bir minnet duygusu, şükür ve mutlulukla üfledim doğum günü pastamı dün...

"İyi ki varsınız! "

Bunda senelerdir sevgisiyle, desteğiyle beni bir gün yalnız bırakmayan canımların çok büyük payı var. İnce ruhlu insanlar tarafından sevilmek büyük lütuf, hep söylerim. Yine gözlerim doldu mutluluktan sayenizde. Müthiş hediyeleriniz için, oğlum adına ve hayatına değdiğiniz herkes adına binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız! Artık bir pandamız bile var birlikte, çıldıracağım!! Hep birlikte sağlık, huzur, mutluluk dolu senelerimiz olsun!


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...