Hazal Subaşı, Bodrum tatilinde

Rol aldığı dizide tanışıp aşk yaşamaya başladığı Rıza Kocaoğlu ile geçtiğimiz mart ayında yollarını ayıran Hazal Subaşı, tatil sezonunu Bodrum'da açtı.

01 Ağustos 2021, Pazar 08:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Aras Bulut İynemli'nin başrolünde yer aldığı, geçtiğimiz haziran ayında final yapan 'Çukur' dizisinde 'Nehir' karakterine hayat veren Hazal Subaşı, sezonun yorgunluğunu tatilde atıyor.

26 yaşındaki güzel, kendisi gibi oyuncu olan Gizem Karaca ve arkadaş gurubuyla Bodrum'daydı. Önceki gün Yalkavak'ta bir beach’te görüntülenen grup, keyifli dakikalar geçirdi. Sıcaktan bunalınca kendilerini Ege'nin serin sularına bırakan ikiliden Gizem Karaca, oyuncu arkadaşına etrafı tanıtıp, denizin içerisinde şakalaştı.

Fit halleriyle dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncular, kısa süren deniz sefası sonrası şezlonglara geçerek güneşlenmeyi tercih ettiler.

Rıza Kocaoğlu, ayrılık kararı ile ilgili geçtiğimiz mart ayında şu açıklamayı yapmıştı:

"Dünyanın ve ülkemizin çok zor süreçlerden geçtiği, acı kayıplar verdiğimiz bu günlerde gündemi meşgul etmek istemesek de paylaşmak durumunda kaldık..."


"Hazal Subaşı ile 2019 yılından beri devam eden ilişkimizi sonlandırmış bulunmaktayız. Birbirimize karşı saygı duyarak verdiğimiz bu kararımıza siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızdan da aynı yaklaşımı bekliyoruz. Bu süreçte bize gösterdiğiniz duyarlılık için teşekkür ederiz."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Arka Sokaklar'ın Pınar'ı Pınar Aydın şimdi eşi ve iki oğluyla Giresun’da sakin bir yaşam sürüyor