Hazar Ergüçlü, Onur Ünlü'yü babasıyla mı tanıştırdı? Gerçek ortaya çıktı

Oyuncu Hazar Ergüçlü, dün yönetmen sevgilisi Onur Ünlü ile babasını tanıştırdığına ilişkin paylaşılan fotoğrafın gerçeği yansıtmadığını söyledi. Fotoğraftaki adam bakın kim çıktı!

03 Nisan 2021, Cumartesi 13:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hazar Ergüçlü, yaklaşık üç yıldır aşk yaşadığı yönetmen sevgilisi Onur Ünlü'yü, babası Süleyman Ergüçlü ile tanıştırdığına yönelik haberlere yanıt verdi.

Şaşkınlığını dile getiren 29 yaşındaki oyuncu, sosyal medyada paylaşılan fotoğraftaki kişinin babası olmadığını belirtti. Ergüçlü, Instagram hesabının hikaye bölümünden yayınladığı kareye, "İnanamıyorum, bu fotoğraftaki babam değil ama bilin bakalım kim?" notunu yazdı.


Birliktelikleri ile magazin gündeminden düşmeyen ünlü çiftin yanlarındaki kişinin, Kıbrıs Rum Yönetimi eski liderlerinden Yorgos Vasiliu olduğu ortaya çıktı. Öte yandan; Hazar Ergüçlü, geçtiğimiz günlerde ilişkisiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Marie Claire dergisine röportaj veren Ergüçlü, şu şekilde konuşmuştu:

Onur'dan provokatif olmayı öğreniyorum. Seni hep anda tutuyor, hiç bırakmıyor. Normal sohbet ederken öyle bir şey söyler ki aklında başka bir şey varken konuşmak diye bir şey söz konusu değildir. Tam olarak burada değilsen konuyu kesinlikle kaçırırsın. Sürekli hazır ve burada olman gerekiyor. O provokatiflikle başa çıkabilmek acayip bir şey yani. Bir cümlede anlatacak olursam; onunla kendim olmayı ve bununla da gurur duymayı öğreniyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şeyma Subaşı: Sevgilimin malı olmaktan çok memnunum