Hazar Ergüçlü: Sevgilim yok

Star TV’deki ‘Hayat Sırları’nda oynayan Hazar Ergüçlü, Elele dergisine özel hayatı hakkında açıklamalar yaptı

02 Kasım 2017, Perşembe 07:45
A A

Hazar Ergüçlü “Uzun zamandır aşık değilim. Vaktim de yok. İlişki ve hayal kırıklığı istemiyorum. Beni bir yere kelepçeleyecek duygulara ihtiyacım var. Bunu nasıl hissederim bilmiyorum dedi.

Terör örgütü propagandası yapmakla suçlanan oyuncu Hazar Ergüçlü geçen günlerde İstanbul Çağlayan Adliyesi'ne gelerek ifade vermişti.

Hazar Ergüçlü, "Bana sosyal medyadan çok fazla kısa film geliyor. Ben de paylaşıyorum. Söz konusu film bir takipçimden geldi. Açıp bakmadım. Bir takipçimin uyarısı üzerine de sildim" demişti.. Savcılık da soruşturmayı takipsizlikle sonuçlandırmıştı.

Hazar Ergüçlü, savcılığın takipsizlik kararının ardından şu açıklamayı yapmıştı:

''Sosyal medya hesaplarımı zaman zaman genç ve yetenekli insanları desteklemek amacı ile kullanıyorum. Bundan 2 yıl önce bir takipçimden gelen belgeseli de bu amaçla repost ettim, yaptığım yanlış içeriğine hakim olmadığım bu belgeseli sorgulamadan yayınlamaktı. Sonrasında gelen bir uyarı ile de bu içeriği hemen kaldırdım. İyi niyetle vermek istediğim desteğin bu yönde bir sonuca ulaşmasından büyük üzüntü duyduğumun bilinmesini isterim. Sevgisiz, şefkatsiz hiçbir şeyin içinde varolmadım, olmayacağım. Herhangi bir canlıya zarar veren hiç kimseyi, hiçbir örgütü vs desteklemem söz konusu bile olamaz elbette. Bu, takipsizlik kararıyla savcılık tarafından da onaylanmıştır. Dünyaya sevginin hükmedeceği günlerin umuduyla sadece işimi yapıyorum. Sevgiler.''

Sıradaki haber yükleniyor...