Hem leydi hem arıza kadın

Genç oyuncu Maral Büyüksaraç, hakkında merak edilenleri, oyunculuk kariyerini ve günlük yaşantısını anlattı

10 Haziran 2015, Çarşamba 14:31
A A

Varlıklı bir ailenin kızı Maral Büyüksaraç, liseyi Beyoğlu Lisesi'nde tamamladıktan sonra üniversite tercihini İsviçre yönünde kullanıyor. Medya, Maral Büyüksaraç'ı ünlü iş adamı Mete Büyüksaraç'ın kızı diye tanıdı, zamanla adı babasından önce anılır oldu. 18 yaşındaki esmer oyuncu ilk filminde oynadığında Türkiye'nin sayılı zenginlerinin birinin kızı olmak dışında bir sıfatı yoktu.

Maral Büyüksaraç ilk nasıl keşfedildi? - Bir gün tiyatro hocam Yıldız Kenter beni bir davete gönderdi, orada Meral Okay'la tanıştım. Onun önerisi üzerine Şerif Gören'e yolum düştü ve onun teklifiyle ilk filmimizde yer almış olduk.

Peki sizi su ara ekranda göremiyoruz neden? Sizi tatmin eden bir teklif mi gelmedi henüz? - Açıkçası belli bir tarzım var onun dışına çıkmak istemiyorum. Hep aynı senaryolar da çok kalıcı olmuyor ne yazık ki. Şükrü Avşar'la yeni dizi projesi için görüşüyorum. Birol Güven'le de sinema projesi için. Yani iyi sağlam bir kadro ve kalemine güvendiğim kişilerle gözüm kapalı ilerlemek amacım.

Zeki Demirkubuz filminde oynadınız. Nasıl bir deneyim oldu sizin için? -çalışmayı çok istediğim biriydi. Hayallerimi gerçekleştirmiş oldum.

Sporla aranız nasıl? -Kickboks'a gitmeye başladım. Pilates 6 yıldır yapıyorum. Sıkı koşabilen kişilerdenim.

Maral Büyüksaraç'ın bir günü nasıl geçiyor? -Hafta içi atölyede çalışıyorum, Her gün yüzerim, yüzmüyorsam yoga saatimi arttırıyorum. Et ürünleri çok sevmem, makyaj yapmayı da. Hafta sonları Kadıköy'de paten kayıyorum. Kaykayımla ve bisikletimle beni Etiler civarında görmeniz mümkün. Set olduğunda gece pek dışarı çıkmam.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.