Hem sevgili hem de arkadaş: Deren Talu ve Baran Tınaz aşkı...

Deren Talu, Alem dergisine çarpıcı açıklamalar yaptı. İş insanı Baran Tınaz ile aşk yaşayan oyuncu 'Aşk benim için sabah uyandığında o kişi hayatında diye nedensiz yere gülümsemek. İlişkiyi değerli kılan ise; güven, beraber eğlenebilmek, gülebilmek, birbirimizin hem sevgilisi hem de arkadaşı olabilmek' dedi.

28 Ocak 2021, Perşembe 08:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, Alem dergisine röportaj verdi. Amerika’daki eğitimini yarıda bırakıp Türkiye’ye dönen Deren Talu, bir süre önce ‘Son Kale Hacıbey’de ‘Fatma’yı canlandırmıştı.

Deren Talu, “Benim için kariyer; özgürlük ve kendi ayaklarımın üzerinde durabilmek anlamına geliyor. Kendimi geliştirmek için çok çalışıyorum. İtiraf etmem gerekir ki; Amerika’da yaşadığım günleri hiç özlemiyorum. Türkiye’de mutluyum” diye konuştu.

Geçen yazdan beri Baran Tınaz ile birlikte olan Deren Talu, “Aşk benim için; o kişi hayatında diye sabah uyanınca nedensiz yere gülebilmektir” dedi.

İlişkiyi değerli kılan ise; güven, beraber eğlenebilmek, gülebilmek, birbirimizin hem sevgilisi hem de arkadaşı olabilmek' dedi. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuğba Altıntop photoshop'u abarttı