Hem tasarlıyor hem de tanıtıyor...

32 yaşındaki Brezilyalı model Julia Pereira kendi tasarladığı bikinilerin tanıtımlarını da kendisi yapıyor. Miami'de bir fotoğraf çekimi sırasında görüntülenen seksi model izleyenleri adeta mest etti...

05 Mart 2019, Salı 09:05 Son Güncelleme:
A A

Modeller, şarkıcılar ve oyuncular ünlerini arttırdıktan sonra iş kadınlığına soyunuyorlar. Bu isimlerden biri olan Brezilyalı model Julia Pereira da artık tasarımcı oldu. Üstelik tasarladığı bikinileri de kendisi tanıtıyor.

Pereira, geçen hafta sonu da Miami'de yeni koleksiyonunun tanıtımı için objektif karşısına geçti. Bir başka modelin de eşlik ettiği Julia Pereira, gün boyu kendi imzasını taşıyan bikinilerle poz verdi.


Çekimde sayısız fotoğraf için poz veren ünlü model düzgün fiziğiyle izleyenleri büyüledi. Julia Pereira'nın tasarımları da büyük beğeni topladı.

Kusursuz vücuduyla beğeni toplayan model bunu hafta da 6-7 kez spor yapmasına borçluymuş. Pereira sporun aynı zamanda iç huzurunu bulmasına da yardımcı olduğunu, onu daha mutlu ve dengeli bir insan yaptığını söylüyor.

Pereira'nın bikini tasarımları genellikle üçgen üstlerden ve ipli, düşük belli altlardan oluşuyor. Güzel model tasarımlarında leopar desenini tercih ediyor.

Leopar desenli seksi bikinilerin yanında çiçekli tasarımları da seçen girişimci model bu çiçekli bikinileriyle seksiliği ve masumluğu bir araya getiriyor.

Bu arada, gerek iş gerekse eğlence için sık sık Miami plajlarına giden Brezilyalı modelin kendine has bir hayran kitlesi var. Onun hangi plaja gittiğini bilen ve takip eden hayranları da güneşlenmek için aynı yerleri tercih ediyor ve kendilerine güzel bir göz ziyafeti çekiyorlar...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Selfie çekmek isteyen model uçurumdan düşerek hayatını kaybetti