Her kadının gardırobunda bulunması gereken 10 parça

Yaz geldi, bu hazirana serin bir başlangıç yaptığımız için kışlıkları yeni yeni kaldırmaya başladık. Bu süreçte bir kadının dolabında olması gereken parçaları yeniden gözden geçirir olduk. Gardırobunu düzenlerken hangi parçaları atmayacağımıza buna göre karar veriyoruz çünkü. Bir kadının dolabında olması gereken ayakkabılar, her kadının dolabında olması gereken çantalar... Hepsi birer soru işareti. İşte her kadının gardırobunda bulunması gereken 10 parça!

04 Haziran 2020, Perşembe 15:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Oversized siyah blazer ceket

Oversized siyah blazer ceket

İster kotlarınızla ister kumaş pantolonlarınızla giyin bir iş toplantısını da kaldırır kız gecesini de. Üstelik karantina döneminde alınan kiloları örtmeye bire bir.

Mom jeans

Mom jeans

Hem incecik belinizi hem de güzel kalçanızı öne çıkarın. Seksi ve rahat olmak istediğiniz günler elinizin ilk gideceği parça mom jeansler olsun. Bacak boyunuzu uzatacak, basen fazlalığınızı göz yanılsamasıyla azaltacak. 30 yaşına gelmişseniz vücudunuz eskisinden daha feminen kıvrımlara sahip olacağından, bu kıvrımları küçük oyunlarla dengeli hale getirebilirsiniz.

Şık bir babet

Şık bir babet

Eskiden giydiğiniz o cici kız babetlerini atın bir kenara. Sizin stil karakterinize uyacak modern ve tarz bir babet alın. Klasik yuvarlak burunlu babetler yerine daha minimal modelleri tercih edin.

Renkli bir takım

Renkli bir takım

Klasik renklerin aksine, canlı renkte bir takımı hem kariyerinizin önemli günlerinde giyebilir, hem de düğün dernek ortamlarında boy gösterebilirsiniz. Canlı renkte bir takım, anında sıyrılmanızı sağlar.

Salaş bir hoodie

Salaş bir hoodie

Taytlarınızla giyin, kotlarınızla giyin. Hem rahat edin, hem de iyi bir kombinle çok şık olmayı başarın.

Küçük siyah elbise

Küçük siyah elbise

Her kadının vazgeçemediği o küçük siyah elbiseden milyonlarca eklemelisiniz gardırobunuza. Hayat kurtarır!

Kot ceket

Kot ceket

İşte bir kurtarıcı daha! Serin yaz akşamlarında üşüyüp üstünüze şöyle bir geçirdiğiniz kot ceketleri düşünsenize. Hem hafif, hem şık hem de her şeyle giymesi mümkün.

Beyaz gömlek

Beyaz gömlek

Hem ofis stili hem de günlük basic stilinizin tamamlayıcısı ve gardırobunuzun en ön sıralarına layık beyaz gömlek, feminen tavrınıza hafif bir minimallik katacak.

Siyah stiletto

Siyah stiletto

30 yaşına yaklaşmışsınız ve siyah bir stilettonuz yok mu? 30 yaş bir kadının kesinlikle feminenliğini tamamlayacak siyah bir stilettosu olmalı!

Kalem etek

Kalem etek

Bu bir kadının gardırobunda mutlaka olması gereken en kilit parça. Eskiden pamuklu ya da daha spor kumaşlardan alıyorsanız, artık deri kumaşlarını kullanmaya başlayın. Hem ofis hem toplantı stilinizde, hem de daha basic kombinlerinizde yardımcı parçanız olacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evde keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak 6 moda kitabı