Her seyahatte yanınızda bulunması gereken 8 valiz dostu ürün

Her ne kadar büyük bir motivasyonla havaalanına gitseniz de bazı seyahatler, eğer yanınıza doğru ürünleri almadıysanız işkenceye dönüşebilir. İster iş seyahati, ister tatil olsun ufak bir alışverişle tüm geziyi sorunsuz kılmak mümkün.

23 Ocak 2021, Cumartesi 12:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 1. Kirli ve temiz çamaşır torbası

1. Kirli ve temiz çamaşır torbası

'Kirli çamaşırlarımı nereye koyacağım, kirli temiz nasıl ayırt edeceğim' diye düşünmenize gerek kalmadı. Kirli temiz çantası ile eşyalarınızı rahat bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

istecanta.com'da 13 TL.

 2. Valiz düzenleyici

2. Valiz düzenleyici

Valiz düzenleyiciler sayesinde bavulunuzu yaparken pantalonlarınızı, gömleklerinizi, kazaklarınızı farklı çekmecelere koyabilir, otelinize vardığınızda zahmetsiz bir şekilde sadece askılardan tutarak kendinizi yerleştirebilirsiniz. Üstelik kirlilerinizi ayırmak için de ekstra bir torba taşımanıza gerek kalmaz.

Family.co 6 parça valiz düzenleyici 116 TL.

3. Çok cepli yağmurluk

3. Çok cepli yağmurluk

İç cepleri çok olan bir mont ya da yağmurluk ile seyahat ederseniz eğer pasaportunuzu, telefonunuzu, cüzdanınızı, kulaklığınızı nereye koyacağım diye düşünmenize gerek kalmaz. Üstelik yağmura hazırlıklı olursunuz.

Berska'da 300 TL.


4. Kapüşonlu boyun yastığı

4. Kapüşonlu boyun yastığı

Boynunuzun tutulmasını istemiyorsanız mutlaka yanınıza bir boyun yastığı almalısınız. Uçuşunuz kısa bile olsa kafanızı yasladığınızda boynunuza destek sağlarsanız çok rahat edersiniz. Önerimiz şişen yastıklardan almanız, böylelikle çok cepli montunuzun bir cebine sıkıştırabilirsiniz.

Tchibo'da 120 TL.

 5. Valiz tartısı

5. Valiz tartısı

Bavulunuza her şeyi koymak istiyorsanız ama ekstra bagaj parası vermek istemiyorsanız kilo ölçerinizi mutlaka yanınızdan eksik etmeyin. Özellikle çıkılan seyahatlerden geri dönüşlerde alışveriş düşkünleri için hayat kurtarıcı.

Kikkerland Valiz Ağırlık Ölçer 75 TL.

6. Gürültü önleyici kulaklık

6. Gürültü önleyici kulaklık

Uçaklar yanınızda bir bebek ya da sürekli öksüren bir adam olmasa bile çok gürültülü. İsterseniz müzik dinleyebileceğiniz, isterseniz yalnızca sessizlikte seyahat etmenizi sağlayacak gürültü önleyici kulaklıları yanınızdan eksik etmeyin.

Huawei Free Buds 879 TL.

 7. Taşınabilir şarj cihazı

7. Taşınabilir şarj cihazı

Eğer uçakta tablet yerine cep telefonundan müzik dinliyor ya da video izliyorsanız taşınabilir telefon şarjınızı yanınıza almayı sakın unutmayın.

Xiaomi Mi 2S Taşınabilir Şarj Cihazı 150 TL.

8. Kabin boy valiz

8. Kabin boy valiz

Bavulunuz uçak yolculuğunda kaybolabilir ya da sizinle aynı anda varış noktanızda olmayabilir, bu tip durumlarda açıkta kalmamak için el bagajınıza en önemli eşyalarınızı koyduğunuzdan emin olun. Her şey lazım hepsinin el bagajına atayım diye düşünmeyin ama gerçekten olmadan yaşayamayacağınız ürünleri uçakta yanınıza alın.

Samsonite kabin boy valiz 1000 TL.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bu hafta BİM'de indirimli ürünler neler? 20 Ocak 2021 BİM aktüel ürünler kataloğu