Hevesini kursağında bıraktılar

Dört aylık hamile model, sosyal medyada yaptığı paylaşımı silmek zorunda kaldı

Son Güncelleme:
A A

Genç modelin 4 aylık hamileliğini sosyal medyadaki takipçileriyle paylaşma hevesi kursağında kaldı.

24 yaşındaki Avustralyalı model Belle Lucia, dün dört aylık hamile olduğu haberini sosyal medyadaki takipçileriyle paylaştı. Bir ultrason videosu paylaşan modele 1,3 milyon takipçisinden bazıları ilginç tepkiler gösterdi.

Belle Lucia, Instagram hikayeleri kısmında hem bu videoyu hem de hamile bir anne adayı olarak katıldığı çekimin kamera arkası görüntülerini paylaştı. Ayrıca hamile karnının yandan göründüğü videolara da yer verdi. Fakat sonra hiç beklemediği tepkiler aldı.

Birçok takipçisi genç modele tebrik mesajları gönderip mutluluğunu paylaşırken bazıları Lucia'nın karnının dört aylık hamile bir kadın için çok küçük olduğunu ileri sürdü.

Bir takipçisi modelin hamile gibi görünmediğini belirtirken bir diğeri "Dokuz aylık hamileyken bile benden daha zayıf olacak" yorumunu yaptı.


Belle Lucia da bu yorumlara "Henüz karnım büyümedi. Kadınlar farklı ölçülerdedir. Karnımın büyümemiş olması hamile olmadığım anlamına gelmez. Neden bu konuda yalan söyleyeyim ki" diye yanıt verdi.

Fakat Belle Lucia, daha sonra paylaştığı ultrason videosunu da kaldırdı. Lucia, Instagram hikayelerinde yaptığı paylaşımda "Ultrason videosunu silmek zorunda kaldım. Çünkü insanlar çok kabaydı" diye yazdı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ve ayrıldılar! İlk adım böyle atıldı