Hiç beklemediğimiz bir anda sarışın olup ne olduğumuzu şaşırtan ünlüler

Sarışınlık genellikle kademe kademe seçilen ve emin adımlarla yürünen bir yoldur. Önce saç renginiz bir ton açılır, sonra birer ton daha; tam yaz mevsimine girmeden önce de sürpriz patlatılır. Ama kimi ünlüler var ki ansızın karşımıza platin sarısıyla çıkıp bizi anında "n'oluyo yaa" seviyesine getiriverdiler. Kimisi bu yoldan hızlıca dönse de kimisi hala sapsarışın :)

08 Ekim 2020, Perşembe 17:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Justin Bieber

Justin Bieber

Herkes ondan bahsedip, yaşıtları garip bir tutkuyla ona hayranken inanılmaz radikal bir kararla saçlarını platin yaptı Justin, sonrasında da sarışınlıktan pek vazgeçmedi.

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı

Toplamda 2,5 gün kullanılan bir platin hikayesi de Şeyma Subaşı'dan geldi. Geçtiğimiz yıllarda sadece 2,5 gün kullandığı açık sarı saçlarını acil bir kararla koyultmaya gittiğini storylerinden paylaşmıştı.

Merve Boluğur

Merve Boluğur

Siyah saçları ve kırmızı ruju nerede görsek Merve Boluğur aklımıza geliverir. Ama o heralde gelmesin istedi ki saçlarını bir günde sapsarı yapıp zamanla yine eski saçına dönüverdi

Edis

Edis

"Bir gece ansızın" tadında bir saç değişikliği de Edis'ten geldi. Ona en çok alıştığımız, şarkılarını marşa çevirmeye başladığımız bir dönemde Edis de "siz bir de beni sarışın görün" der gibi yapıp hayatımızın ortasına platini koydu ve hala bu stilini devam ettiriyor.

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Bir insanın imzası bronz teni ve koyu saçlarıyken nasıl olur da bunu bir platinle yerle bir eder diye çok düşündük :) Victoria da böyle düşünmüş olacak ki sarışınlık dönemi oldukça kısa sürdü.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

En radikal değişimlerden biri de Kardashianların en popülerinden geldi. Kapkara kirpikleri ve kaşlarıyla idol olup koskoca bir estetik camiasına microblading ve vizon kirpik sayesinde ekmek parası çıkartmış Kim, bir günde platin sarısıyla karşımıza çıkan isimlerden. Kaş ve saç uyumuna hiç takılmamak bu olsa gerek.

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Ablasına bakıp kardeşlerine bakmamak olur mu hiç. Kim'in bu radikal değişkliğini hemen Kylie de devam ettirdi ama kısa sürede yine eski tonlarına geri döndü.

Lana del Rey

Lana del Rey

Gerçekten bir saç rengiyle bambaşka birine dönenlerin en birincisi seçebiliriz onu. Puslu havaların elde kahveyle iç çektiren kraliçesi gitmiş platin saçlarıyla Türk filminde esas kızla esas oğlanı ayırmak için uğraşan kadın gelmiş. HAl böyle olunca Lana del Rey de bu değişikliği kısa sürdürenlerden oldu.

Gökçe Bahadır

Gökçe Bahadır

Yine şipşak şekilde sarışın olup hemen eski haline dönüverenlerden bir güzel; Gökçe Bahadır. Her hali çok güzel olsa da; kumral hali bizim gözümüzde en güzeli.

Johnny Deep

Johnny Deep

Johnny Deep her stili bir kere denemeden ölmek yok mottosuyla yaşıyor gibi. Saçlarının geçirdiği değişimler öyle çok ki; arada sarışınlığı da denemesine hiç şaşmamalı.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kardeşleri kadar açık sarıya gitmese de Kendall da sarıyı 17 yaşında deneyenlerden. Yaşını oldukça büyük gösterdiğini düşünmesinin ardından onu yıllardır gördüğümüz doğal tonuna geri dönmüştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Stilini Benzet Postası; 7 adımda Serenay Sarıkaya gibi giyinme rehberi