Hijyenik kadın pedlerini değerlendirmenin 10 inanılmaz yolu!

Hijyenik kadın pedleri adet gördüğümüz günlerde imdadımıza yetişen, ayın o günlerinde adeta can simidimiz olan çok kullanışlı ürünler. Peki, bu pedleri birçok başka şekilde kullanabileceğinizi hiç düşünmüş müydünüz?

05 Şubat 2019, Salı 15:26 Son Güncelleme:
A A
GÖZLÜK KORUMASI OLARAK

GÖZLÜK KORUMASI OLARAK

Gözlüklerimizi bu şekilde çantamıza koyduğumuzda zedelenme hatta kırılma riski oluyor. Bu minik çantaların içine bir tane ped koyarak gözlüğünüzü darbelere karşı koruyabilirsiniz.

AYAĞINIZ AYAKKABININ İÇİNDE KAYIYORSA

AYAĞINIZ AYAKKABININ İÇİNDE KAYIYORSA

Topuklu ayakkabıların içinde ayaklarımız kayarak öne doğru hareket eder, bu durum da ayaklarımızın acımasına ve rahatsız olmasına neden olur. Ayakkabının tabanına yerleştireceğiniz bir ped ayaklarınızın bu şekilde kaymasını engelleyecektir.

TERLEME İÇİN

TERLEME İÇİN

Özellikle yazın koltuk altlarımız çok terlediğinde giysilerimiz lekelenir ve bu durum bizi çok rahatsız eder. Giysilerinizin içine yerleştireceğiniz minik bir ped bu sorunu çözecektir.

PAMUK YERİNE

PAMUK YERİNE

İş yerinde ya da pamuğa ulaşamadığınız herhangi bir yerde ojelerinizden kurtulmak zorunda kaldığınızda çantanızdaki günlük ped imdadınıza yetişecektir.

SÜTYENLER

SÜTYENLER

Sütyenleriniz sizi terletiyor ya da metalli balen kısımları rahatsız ediyor olabilir. Böyle durumlarda da pedlerden yardım alabilirsiniz.

AYAKKABI KOKULARI

AYAKKABI KOKULARI

Özellikle spor ayakkabılarda yaşanan koku sorununu çözmek için ayağınızdan çıkardığınız ayakkabınızın içine ped bırakıp bütün gece bekletirseniz ped nemi ve kokuyu içine hapsedecektir.

VURAN AYAKKABILAR

VURAN AYAKKABILAR

Ayakkabınız ayağınızın arkasının su toplamasına sebep oluyorsa çantanızdan pedinizi çıkarıp bir parça kesin ve sorunlu bölgeye yapıştırın!

TELEFON EKRANI

TELEFON EKRANI

Gün içinde sürekli kirlenen telefon ekranınızı da bir ped yardımıyla temizleyebileceğinizi biliyor muydunuz?

ÇEKMECELER

ÇEKMECELER

Çekmece içleri zaman içinde nemlenip kötü kokmaya başlayabilir. Hijyenik pedler bu konuda da işinize yarar, nemi ve oluşturabileceği kötü kokuyu yok eder.

SU TOPLAYAN AYAKLAR

SU TOPLAYAN AYAKLAR

Ayağınız su topladıysa ve yakınınızda yara bandı yoksa pedlerinizden yardım alabilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hayatını mahvedecek 10 erkek tipi