Hilal Özdemir: Çocuklarım artık babalarını görmek istemiyor, bu bile aslında çok acı...

Hilal Özdemir, eski eşi Hazım Körmükçü'nün nafakasını aylardır ödemediğini ve iki çocuğuyla maddi sıkıntı yaşadığını açıklamıştı. Hilal Özdemir'e Haluk Levent destek olmuştu. Özdemir, "Çocuklarım artık babalarını görmek istemiyor" dedi.

29 Mayıs 2020, Cuma 13:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hilal Özdemir, üç yıldır çocuklarını arayıp sormayan eski eşi Hazım Körmükçü ile ilgili Günaydın'a konuştu:

Çocuklarım artık her şeyin farkında, babalarının ilgisizliğini görüyorlar. Düşünün, dünya böyle zor bir dönemden geçerken bir kere bile 'Nasılsınız?' diye aramadı. Çocuklarım da artık onunla görüşmek istemiyor açıkçası. Ben de eskiden olsa zorlardım görüşsünler diye ama artık karışmıyorum, kendilerinin tercihi.

"İnsan merak etmez mi?"

"İnsan merak etmez mi?"

Sanatçı olduğu için parası olmayabilir anlarım ama insan merak etmez mi ya kendi kanından, canından evlatlarını? Onurumla onlara bakmak için her şeyi yaptım, yapmaya da devam edeceğim.

"Bu bile aslında çok acı..."

"Bu bile aslında çok acı..."

Sekiz yıl gibi çok uzun bir süre farkındalığı ve idraki yok eden bir zihin karantinasına girmişler adeta. Ne babaanneleri, ne de halaları aradı çocuklarımı. Çocuklarım babalarını görmek istemiyor artık. Bu bile aslında çok acı...

"Yaşattıkları ne insanlığa ne de vicdana sığar"

"Yaşattıkları ne insanlığa ne de vicdana sığar"

Ama Hazım'ın bize yaşattıkları ne insanlığa ne de vicdana sığar. Bu gerçeği çocuklarım ve ben şimdi daha iyi gördük. Yaşadığım bu zor dönem, aslında bana yakın görünen insanların ne kadar uzak, uzak olanların da ne kadar yakın olduğunu gösterdi.

Türk Halk Müziği sanatçısı Hilal Özdemir, geçen günlerde Kanal D'nin '2. Sayfa' programına katılmıştı. Ekonomik olarak zor günler geçirdiğini söyleyen Özdemir, yaşadıklarını gözyaşları içinde şöyle anlatmıştı.

Kızılay'a başvurdum, yardım geldi ama erzak 10 gün yetti. Evde hiçbir şey kalmamıştı, mahalle muhtarına başvurdum. Hayatın gerçeği bu. Sanatçı olmam rahat geçindiğim anlamına gelmiyor. Allah devletimizden razı olsun.


Özdemir'in bu açıklamalarından sonra Haluk Levent harekete geçti. Levent, sosyal medya hesabından Özdemir'in ihtiyaçlarının giderildiğini açıkladı.


"Ve sanatçı dostumuzun toplam 25 bin TL'lik ihtiyaçlarının tamamını Burak-Banu çifti karşıladı. “Herkes sıkıntıya düşebilir. Bizler Hilal Özdemir’i çok seviyoruz. Şu günler zor günler dayanışma lazım” dediler.

Burak-Banu!

Siz ne kadar güzelsiniz böyle ya!"

Hilal Özdemir, 20 Nisan 2003 tarihinde oyuncu Hazım Körmükçü ile evlendi. Çift, 2014 yılında olaylı bir şekilde boşandı. Çiftin, Ada adında bir oğlu ve Ayka adında kızı bulunuyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pelin Akil'den Anıl Altan’a: Kocalığına her gün daha da vuruluyorum