Hilal Özdemir gözyaşlarına boğuldu: Yardım için Kızılay'a başvurdum

Hazım Körmükçü'den olaylı bir şekilde boşanan Hilal Özdemir, 2. Sayfa programına konuk oldu. Canlı yayında gözyaşlarına boğulan Özdemir, Kızılay'a yardım başvurusu yaptığını söyledi.

23 Mayıs 2020, Cumartesi 14:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Erzak 10 gün yetti"

"Erzak 10 gün yetti"

Hilal Özdemir'in açıklamaları şöyle:

Kızılay'a başvurdum, yardım geldi ama erzak 10 gün yetti. Evde hiçbir şey kalmamıştı, mahalle muhtarına başvurdum. Hayatın gerçeği bu. Sanatçı olmam rahat geçindiğim anlamına gelmiyor.Allah devletimizden razı olsun.

"5 aydır nafaka ödemiyor"

"5 aydır nafaka ödemiyor"

Bu pandemi sürecinde çocuklarıma bakmaya çalışıyorum. Kiramı ödeyemiyorum. Bayrama erzak alarak girdim. Çocuklarımın babası ortada yok hiçbir şekilde. Bu çocuklar ağaç kabuğundan mı çıktılar? Neden aramıyor sormuyor. 5 aydır nafaka ödemiyor, ortada yok.

"En azından çocuklarımın nafakasını ödeseydi"

"En azından çocuklarımın nafakasını ödeseydi"

Özel hayatımla gündeme gelmeyi seven bir insan değilim. Ama karşı taraftan bu saygıyı görmedim. En azından çocuklarımın nafakasını ödeseydi meşgul etmezdim sizleri.

"Ayakta durmaya çalışıyorum"

"Ayakta durmaya çalışıyorum"

Ben onurumla çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorum, ayakta durmaya çalışıyorum. Ben bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ediyorum.

Hilal Özdemir, 20 Nisan 2003 tarihinde oyuncu Hazım Körmükçü ile evlendi. Çift, 2014 yılında olaylı bir şekilde boşandı. Çiftin, Ada adında bir oğlu ve Ayka adında kızı bulunuyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Perihan Savaş: 13 yaşında evlendim, ben bir çocuk gelindim