Hira Koyuncuoğlu ile Berkay Hardal ayrıldı!

İstanbullu Gelin setinde iki sevgiliyi canlandıran ve set aşkları gerçek olan Hira Koyuncuoğlu ile Berkay Hardal, ayrılık haberleriyle gündeme gelmişlerdi. O ayrılık, ikilinin Instagram hesaplarından fotoğraflarını silmeleriyle kesinleşti.

20 Eylül 2018, Perşembe 14:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbullu Gelin dizisinden sezon finali öncesi ayrılıp Meleklerin Aşkı projesinde başrol oynamaya başlayan Berkay Hardal ve Hira Koyuncuoğlu ayrılık haberlerine rağmen birbirlerini sosyal medyadan takip etmeye devam etmeleri ve beraber çekilen fotoğraflarını silmemeleri dikkat çekmişti. Bu durum yeniden barışma ihtimalini akıllara getirmişti.

Ancak şu günlerde Bomonti'de açtığı 'Hira Bale' adlı okuluyla ilgilenen Hira Koyuncuoğlu ilk adımı attı ve Berkay Hardal'ı takipten çıkarıp beraber olan fotoğraflarını da sildi.

Hira Koyuncuoğlu'ndan kısa süre sonra ise bu kez Berkay Hardal eski aşkına ait tüm izleri sildi. Böylece dizi aşkı son bulmuş oldu.


EVLENECEKLERİ KONUŞULUYORDU

EVLENECEKLERİ KONUŞULUYORDU

Hira Koyuncuoğlu "Yolun en zor ve en güzel ilk aşaması bitti. Şimdi önümüzde kaldı koskoca bir ömür" diyerek Berkay Hardal'ı ailesi ile tanıştırmıştı. Genç aşıkların evleneceği konuşuluyordu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı ve Uğur Akkuş aşka geldi