Hırsızı Külkedisi gibi ayakkabısından bulacaklar!

Hırsızı Külkedisi gibi ayakkabısından bulacaklar!

Bursa'da, çaldıkları motosikletle gezerken karşılarında polisi görünce motoru bırakıp kaçmaya başlayan 2 şüpheliden biri, yavaş koşunca ayakkabılarını çıkarıp izini kaybettirdi. Ayakkabılara el koyan polis, kaçan kişinin kimliğini tespit etmek için biyolojik araştırma yapacak

05 Eylül 2015, Cumartesi 10:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bursa Osmangazi'de devriye görevi yapan polis ile motosiklet arasındaki kovalamaca Külkedisi Sindirella masalını aratmadı. Cadde üzerinde plakasız motosikletle gezen şahıslardan şüphelenen polis, anons edip durdurmak istedi. Plakasız motosiklet ile ara sokaklara giren kişiler kaçmaya başladı. Kimliği belirsiz kişiler yakalanacağını fark edince çalıntı olduğu tahmin edilen plakasız motosikleti Vatan Sağlık Ocağı önünde bırakıp yaya olarak kaçmaya başladı.

Polis ekiplerinin de peşinden koştuğu iki kişiden biri Villa Sokağı üzerinde ayakkabılarını çıkardı. Yalın ayak kaçan şüpheli şahıs izini kaybettirirken Külkedisi gibi kaçarken bıraktığı spor ayakkabılarına polis el koydu. Çalıntı olduğu belirlenen motosiklet ile bir çift spor ayakkabı üzerinde inceleme yapan ekipler, kaçan şüpheliyi arıyor. Spor ayakkabılar biyolojik inceleme için kriminal laboratuarına gönderildi.

İHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'bölünüp ayrılmayın' mesajı