Hollywood rüyası kısa sürdü: O şimdi sokaklarda yaşıyor

Bir dönemin ünlü modeli Loni Willison, artık sokakta yaşıyor

28 Eylül 2018, Cuma 17:09 Son Güncelleme:
A A

O bir zamanlar gelecek vadeden bir modeldi. Zengin, ünlü ve yakışıklı bir kocası vardı.

Gösterişli evlerde rahat bir hayat sürüyordu. Ama pırıltılı rüya çabuk bitti. 

O artık kelimenin tam anlamıyla sokaklarda yaşıyor... 

Bir dönem ülkemizde de gösterilen Baywatch (Sahil Güvenlik) dizisinde çocuk yıldız olarak tanınan Jeremy Jackson'ın eski eşi fitnes modeli Loni Willison, artık sokaklarda yaşıyor. 

Sadece birkaç yıl önce uzun sarı saçları, pahalı giysileri ve bakımlı görüntüsüyle objektiflere yansıyan 35 yaşındaki modem Willison, önceki gün Los Angeles sokaklarında görüntülendi. 

Ama bu kez eski görüntüsünün yerinde yeller esiyordu. Saçlarını kısacık kestirmişti. 

Yüzünde makyajın izi bile yoktu ve üzerinde eski kıyafetler vardı. Üstelik günlerdir duş almamış gibi bir görüntü sergiliyordu.

Görüntülenmesine aldırmayan Willison, yakındaki bir çöplüğü karıştırdı ve işe yarar bir şeyler bulmaya çalıştı.

Bulduklarını da bir market arabasına yığılı halde taşıdığı eşyalarının arasına yerleştirdi.

Loni Willison, eski bir çocuk yıldız olan Jeremy Jackson ile 2012 yılında evlendi. İlişkileri inişli çıkışlı biçimde devam etti. 

Ancak çiftin gösterişli bir törenle başlayan evliliği 2014 yılında sona erdi, çift yollarını ayırdı. ayırdı. Ondan sonra da Willison eskisi gibi toplum içinde görünmemeye başladı. Genç kadın iki yıl önce eski kocasının kendisine şiddet uyguladığı iddialarıyla gündeme gelmişti. 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.