Hollywood’un eşcinsel isimleri

Kimi itiraf etti, kimi saklamayı tercih etti kimi de ‘saklamıyordum ama söylemiyordum da’ diyerek cinsel tercihlerini itiraf etti. İşte özel hayatlarıyla ilgili gerçekleri saklamayan ünlü isimler  

01 Kasım 2017, Çarşamba 12:20
A A
Kevin Spacey

Kevin Spacey

Kevin Spacey, oyuncu Anthony Rapp’in kendisine yönelttiği ‘tecavüze kalkıştı’ iddialarının ardından beklenmedik bir şekilde eşcinsel olduğunu itiraf etti. Oscar ödüllü oyuncu paylaştığı mesajda Rapp’ten “uygunsuz davranışı” nedeniyle özür diledi ama skandalın ortaya çıkmasından sonra oyuncuya tüm kapılar teker teker kapanmaya başladı.   ‘Kevin Spacey eşcinsel olduğunu açıkladı’ haberi için tıklayınız

Elton John

Elton John

İlk evliliğini 1984 yılında bir kadınla yapan usta müzisyen Elton John’un bu evliliği sadece 4 yıl sürdü. Boşandıktan sonra cinsel tercihini açıklayan isim, özel hayatını gizlemeye çalışmadı. Elton John, David Furnish ile evli, çift iki çocuk sahibi.  

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres

Amerikalı oyuncu ve komedyen Ellen DeGeneres, cinsel tercihini hiç gizlemeyen isimlerin başında yer alıyor. 59 yaşındaki Ellen, Amerikalı dizi oyuncusu Portia De Rossi ile 2008 yılında evlendiler. İkilinin arasında 15 yaş fark var.  

Amber Heard

Amber Heard

Johnny Depp’in eski eşi Amber Heard, bir dönem Marie DeVillepin ile ilişkisiyle gündeme gelmişti. Ondan yıllar önce de bir kadınla evlenmek istediği hatta bunun için bütün yolları denediği ama yasalar izin vermediği için sadece soyadını değiştirmekle yetindiği ortaya çıktı. Heard, biseksüel olduğunu açıkladı.  

Ian McKellen

Ian McKellen

Tiyatroya katkılarından dolayı İngiltere Kraliçesi tarafından şövalye ilan edilen bol ödüllü aktör Ian McKellen 1988 yılında eşcinsel olduğunu açıklamış ve LGBT sosyal hareketinin görünen yüzü olmuştur. McKellen eşcinsel olduğunu açıkladıktan sonra “Bunu daha önce yapmadığım için pişmanım” dedi.  

Jodie Foster

Jodie Foster

Cinsel tercihi herkes tarafından bilinen ama hiçbir zaman dile getirilmeyen iki Oscar ödüllü oyuncu Jodie Foster, Altın Küre ödül töreninde sessizliğini bozarak herkesi şaşırtan bir adım attı. Foster konuşmasında, birçok insanın bildiği bir gerçeği de ilk kez birinci ağızdan doğrulayıp eşcinsel olduğunu herkesin önünde dile getirdi.  

Kristen Stewart

Kristen Stewart

Alacakaranlık film serisiyle yıldızı parlayan genç oyuncu bir dönem filmde başrolü paylaştığı Robert Pattison ile yaşadığı aşkla gündeme gelmişti. Ayrılıklarının ardından hemcinsleriyle aşk yaşamaya başlayan Stewart bir röportajında kendisini “çok eşcinsel” diye tanımladı.  

Ricky Martin

Ricky Martin

Hayranlarının çoğunluğu kadın olan Ricky Martin de, 2010 yılında beklenemeyen bir adım atarak eşcinsel olduğunu resmi olarak açıkladı.  

Megan Fox

Megan Fox

Dünyanın en seksi kadını seçilen Megan Fox, biseksüel olduğunu açıklamıştı. Güzel oyuncu bir süre önce evlenip boşandığı Brian Austin Green ile yeniden bir araya geldi ve üçüncü çocuğunu dünyaya getirdi.  

Michelle Rodriguez

Michelle Rodriguez

Hızlı ve Öfkeli filminden hatırlayacağınız güzel oyuncu Michelle Rodriguez, cinsel kimliğini yıllar önce açıklayanlardan. Rodriguez bir dönem Cara Delevingne ile yaşadığı aşkla gündem olmuştu.   

Neil Patrick Harris

Neil Patrick Harris

Cinsel kimliğini saklamayan isimlerden olan Neil Patrick Harris, David Burtka ve evlat edindikleri ikiz çocuklarıyla mutlu bir hayat sürdürüyorlar.  

Ellen Page

Ellen Page

Oscar’a aday gösterildiği Juno adlı filmle tanınan Ellen Page, Los Angeles’ta katıldığı bir konferansta eşcinsel olduğunu ilk kez kamuoyu önünde dile getirdi. Page, LGBT’ye bağlı Human Right Company’nin (HRC) düzenlediği konferansta bir konuşma yaptı. Page “Bugün buradayım, çünkü ben eşcinselim” dedi.  

Reid Ewing

Reid Ewing

Reid Ewing, Good Morning America adlı TV programına katılan erkek konuklardan birinin ne kadar seksi göründüğüne dair bir Twitter mesajı paylaştı. Bu mesaja takipçilerinden biri “cinsel kimliğinizi bu şekilde mi açık ediyorsunuz” diye karşılık verdi. Bunun üzerine Reid Ewing de “Benim cinsel tercihlerim hiçbir zaman sır değildi ki” yazdı.  

George Takei

George Takei

Star Trek'te, USS Enterprise gemisinde dümenci Hikaru Sulurolüyle tanınan George Takei iki yıl önce hemcinsiyle evlendi.  

Wentworth Miller

Wentworth Miller

Prison Break dizisiyle kadın hayranlarının gönlünü çalan Wentworth Miller, birkaç yıl önce Rusya’da bir festivale davet edilince hayatıyla ilgili gerçeği açıklamıştı.  

Cara Delevingne

Cara Delevingne

Cinsel tercihini hiç saklamayan isimlerden olan Cara Delevingne, bir röportajda bunu şöyle anlatmıştı: ‘Küçükken “gay” sözcüğünü bir hakaret olarak kullanırdım. Hemen her arkadaşım bunu yapardı. Eşcinsel olduğumu keşfettikten sonra ailem bana çok destek oldu. Ne kadar aşık olduğum belli, insanlar bana “sen gay’sin” dediklerinde, bu kulağa harika geliyor. Hepimiz berrak ve akışkanız, değişiriz, büyürüz’ diye duygularını dile getiren Delevingne, hayatın anlamının da aşk olduğunu düşünüyor.  

Sıradaki haber yükleniyor...