Hollywood yıldızına özel parti

Oscar ödüllü oyuncu-yönetmen Russell Crowe 'The Water Diviner' filminin çekimleri için geldiği İstanbul'da önceki akşam coştu

04 Mart 2014, Salı 08:26
A A

POSTAOscar ödüllü oyuncu-yönetmen Russell Crowe 'The Water Diviner' filminin çekimleri için geldiği İstanbul'da önceki akşam coştu

Filmde rol verdiği Cem Yılmaz veYılmaz Erdoğan’ın organizasyonuylaTepebaşı’ndaki Nu-Pera’da eğlendi.Dansözlü, rakılı geceye YılmazErdoğan’ın eşi Belçim Bilgin,Meltem Cumbul, Ozan Güvenve Salih Kalyoncu katıldı.

Cem Yılmaz çıkışta “Russell Crowe dabizi Avustralya’da ağırlamıştı. Sırabizdeydi” dedi.

Russell Crowe geceninilerleyen saatlerinde otomobilininbagajındaki özel içkisini istedi.Şoförü haberciler görüntü almasındiye içki şişesini kazağının altınasakladı

Çıkışta sokak çocuklarıCrowe’un yolunu kesip “Razıl abi paraversene” dedi. Russell Crowe ekibine“Çocuklar benden ne istedi?” diyesordu. “Para” cevabını alınca cebinden100 Avustralya Doları (200 TL) çıkarıpverdi. Çocuklara hatırlarını da sordu.

Gece yarısına kadareğlenen ekip ertesisabah 04.30’da Tahtakale’deki Mercan Yokuşu’ndabuluştu. Tarihi Valide Han’a hayran kalan RussellCrowe burada 12 saat çekim yaptı.

Yılmaz Erdoğan“İstanbul çekimleri 3 gün sonra bitecek. Her şey çokkeyifli” dedi. Gazetecilere sürekli gülümseyen RussellCrowe çekimlerin mükemmel geçtiğini söyledi. Yanınagelen Türk hayranları ile sohbet edip fotoğraf çektirdi.İngilizce bilmeseler de esnafla sohbet etmeye çalıştı.Cem Yılmaz’ın ağzını bıçak açmadı.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.