Honor akıllı tartı Scale 2 fiyat ve özellikleri

Honor ürün gamına geçtiğimiz ay sürpriz bir model eklemişti. İşte bu ürün, akıllı tartı Scale 2 Türkiye’ye geldi.

04 Aralık 2020, Cuma 13:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Fiyatı 229 TL.

Fiyatı 229 TL.

HONOR, 14 farklı ölçüm yapabilen tartısı "Scale 2"yi, Türkiye pazarında satışa sundu. 50 kullanıcıya kadar kayıt yapabilen tartı, Huawei Sağlık uygulamasıyla da entegreli bir şekilde kullanılabiliyor. An itibarıyla çevrimiçi kanallar üzerinden satın alınabilen tartının fiyatı ise 229 TL.


Bu tartı vücuttaki 14 farklı ölçümün yapılabilmesini sağlıyor. Sadece kilo ölçümüyle yetinmeyen tüketicilerin, HONOR Scale 2'nin sunduğu diğer özellikler hoşuna gidebilir.

HONOR'un Türkiye pazarına getirdiği ürün, ağırlık ölçümünün yanı sıra vücut yağ oranı, bazal metabolizma hızı, vücut yaşı, vücut tipi, iskelet kas kütlesi, su, protein miktarı ile kemikteki mineral içeriğini ölçebiliyor. Bu sayede sağlıklı bir yaşam sürmeyi amaçlayan tüketiciler, vücutlarına dair tüm detaylara, Scale 2 sayesinde sahip olabiliyorlar.

Hafızasında 50'ye kadar kullanıcının verilerini saklayabilen tartı, bu sayede bir ailenin tüm üyeleri için özel profiller oluşturabiliyor. Kullanıcılardan aldığı verileri tanıyan ve bir süre sonra da bu veriler doğrultusunda hareket etmeye başlayan tartı, farklı kişilerin kullanım durumlarında da zorluk çıkarmıyor. Yani bu tartı, üzerine çıkan kişinin kim olduğunu kendi kendine tespit edebiliyor. Tüm bunlara ek olarak Scale 2, Huawei Sağlık uygulamasıyla entegreli kullanılabiliyor.

HONOR tarafından yapılan açıklamalara göre Scale 2, an itibarıyla çevrimiçi satış kanalları üzerinden satın alınabiliyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Instagram hesaplarını 5 saniyede kapattıran fotoğraf: Jonathan Galindo