Honor'un ilk oyuncu dizüstü bilgisayarı, 200W hızlı şarj ile gelebilir

Honor'un ilk oyuncu dizüstü bilgisayarı, 200W hızlı şarj ile gelebilir

Honor'un ilk oyuncu dizüstü bilgisayarı 200W hızlı şarj ile gelebilir. Üstelik bu dizüstü bilgisayar, hızlı şarjı USB-C ile gerçekleştirecek.

13 Temmuz 2020, Pazartesi 15:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Weibo'da paylaşılan yeni bir ekran görüntüsüne göre Honor'un ilk oyuncu dizüstü bilgisayarı 200W hızlı şarj ile gelebilir.

Aslında 200W’lık hızlı şarj desteği dizüstü bilgisayarlar için zirveyi temsil etmese de şirket, sonuç oyuncu dizüstü bilgisayarıyla şarj konusunda sıkıntı yaşatmayacak. Çünkü rakipleri halihazırda 230W’lık hızlı şarj teknolojilerini kullanıyor.

Honor’un farkı yeni şarj teknolojisinde USB-C + PD aktarımını tercih etmesi. Bu da büyük ve ağır şarj cihazlarının yerini daha küçük ve hafif adaptörlere bırakabileceği anlamına geliyor.

Weibo’da paylaşılan bir ekran görüntüsünde Honor’un FRD kod adlı yeni oyuncu dizüstü bilgisayarında kullanılacak HW-200A00P00 model numaralı şarj adaptörü, 20V, 10A yani 200W enerji aktarım gücüne sahip.Bu güç ile dizüstü bilgisayarın 30 dakikada yüzde 50 şarj edilebileceği öngörülüyor.

Honor, yeni ürünlerini 16 Temmuz’da açıklayacak. Bu etkinlikte hem AMD tabanlı Honor MagicBook Pro’nun hem de şirketin ilk oyuncu dizüstü bilgisayarının duyurulması bekleniyor.


;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evrende yalnız değiliz