Hülya Avşar'dan kızı Zehra'ya çocuk mesajı

Şimdilerde başrolü Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’la paylaşacağı yeni bir diziyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Hülya Avşar, reklam yüzü olduğu markanın tanıtım filmi çekimlerinin ardından objektiflere yansıdı. Hayranlarının ilgisiyle karşılaşan Avşar, torun duasına "Amin" dedi.

08 Şubat 2021, Pazartesi 08:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, yüzü olduğu markanın reklam filmi çekimlerinden sonra Tarabya’da görüntülendi.


Bebek sevdi

Bebek sevdi

Yoldan geçen bir çift, karşısında oyuncuyu görünce ortaya renkli görüntüler çıktı. İkilinin, çocuğunu kucağına alan Avşar, “Bunu yiyeceğim” diyerek, bebeği sevdi.

Çocuğun annesi, “Allah size torun göstermeyi nasip etsin” sözlerine Avşar, “Amin” diyerek, kızı Zehra Çilingiroğlu’na mesaj gönderdi.

Hülya Avşar, yıllardır magazin gündeminde konuşulan "Şampiyon belli, ikinci kim?" sözüne geçtiğimiz haftalarda yenisini ekledi.


'Vallahi ben bayağı bir tur atıyorum'

'Vallahi ben bayağı bir tur atıyorum'

57 yaşındaki oyuncu, "Vallahi ben bayağı bir tur atıyorum. Ne derler ona jokey mi? Kendini geliştireceksin, geliştirdikçe de bu tur bindirmeye düşüyor. Şimdi kaçıncıyı dönüyorum, bilmiyorum ama açıkçası bu şeyleri de özlemişim" diyerek, göndermede bulundu.

Zehra 23 yaşına bastı

Zehra 23 yaşına bastı

Kızı Zehra Çilingiroğlu'nun 23'üncü yaş gününü ailece kutlayan ünlü oyuncu, "Onlar büyüsün biz de yaşımızı alalım. Kısmetlerinde ne varsa; evlenip, çocuk yapsınlar. Tadını çıkarmak lazım” ifadelerini kullandı.


Eski eşler Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu, kızları Zehra’nın 23’üncü yaşını birlikte kutlamıştı. Kutlamaya Çilingiroğlu’nun Feraye Tanyolaç’tan olan oğlu Kaya da katılmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sadakatsiz'de bir dönem sona eriyor! Dizi Postası 31 Ocak - 7 Şubat