İbo Show'a katılan İsmail YK'nın dansı sosyal medyayı salladı

İbrahim Tatlıses'in sunumuyla her cumartesi Star TV ekranlarında yayınlanan İbo Show, yine birbirinden ünlü konuklarıyla izleyici karşısına çıktı. Şarkıcı İsmail Yurtseven yani bilinen adıyla İsmail YK, yaptığı dans ile geceye damgasını vurdu. Yurtseven'in dansı sosyal medyada gündem oldu.

21 Mart 2021, Pazar 10:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İbrahim Tatlıses'in sunumuyla dokuz yıl sonra ekrana dönen 'İbo Show' dün akşam yayınlanan 18. bölümüyle yine gündem oldu. Programın son bölümüne; Ceylan, İsmail YK, Fatih Ürek ve Zahide Yetiş konuk oldu.

Özellikle 2005-2010 yılları arasında müzik dünyasında ismini duyurmayı başaran İsmail Yurtseven, 'Çikolata gibi tatlısın. Gel aşkına kıtlasın' şarkısında dans etti.

İlginç dans tarzı ile izleyicilerin de dikkatini çeken Yurtseven sosyal medya kullanıcılar tarafından birçok kez paylaşıldı.

YORUM YAĞDI

YORUM YAĞDI

İsmail YK kısa sürede Twitter'da da tt olurken, ünlü şarkıcının dansına yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları...


"İsmail YK ile beraber şu dansı yapsam her şey yoluna girecekmiş gibi"

"Korona bittikten sonraki ilk düğünde ben"


"İsmail YK dansını ben de şu şekil izledim"


"Hiçbir şey dert etmeyen adam kombini."

"İsmail YK kafada tüm derdi tasayı bitirmiş bir adam. Keşke sen olsam"


"15 yaşında dinlerdik, Star TV'yi bir açtım İsmail YK . Bir an eski bölümler zannettim, yeni bölümmüş meğer. Ben geldim 30 yaşıma bu adam hala aynı"

"Ben yaşlandım İsmail YK yaşlanmadı. Adam karizma ya"

CEVABI GÜLDÜRDÜ

CEVABI GÜLDÜRDÜ

Öte yandan program sırasında İbrahim Tatlıses'in İsmail YK'ya yönelttiği o soru herkesi güldürdü. Tatlıses, şarkıcıya "Sen ne okuyacaksın? Çok merak ettim" dedi. İsmail YK ise bu soruyu "Allah belanı versin" diye yanıtladı.


Bunun üzerine herkes kahkaya boğulurken; İsmail Yk "Yani şarkı olarak Allah belanı versin" diyerek hem konukları hem de seyircileri biraz daha güldürdü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (21 Mart 2021)