İbrahim Erkal hakkında çıkan haberler isyan ettirdi!

15 gün önce evinin otoparkında düşerek beyin kanaması geçiren ve ardından kaldırıldığı hastanede ameliyat edilen İbrahim Erkal'ın yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. İbrahim Erkal hakkında yapılan asılsız haberler yakınlarını isyan ettirdi

27 Nisan 2017, Perşembe 15:36
A A
İbrahim Erkal hakkında çıkan haberler isyan ettirdi!
2 hafta önce beyin kanaması geçiren ve yoğun bakımdaki tedavisi devam eden İbrahim Erkal'ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

İbrahim Erkal hakkında yapılan asılsız haberler yakınlarını isyan ettirdi.  İbrahim Erkal'ın resmi Facebook hesabından konuyla ilgili bir açıklama yapıldı.

İŞTE O AÇIKLAMA:

"Sevgili dostlar çıkarları uğruna yalan yalnış haber yapanlara itibar etmeyiniz lütfen. İbrahim Bey'in durumunda değişiklik yoktur. Sizlerden ricamız, özellikle bunu istiyoruz ki; buradan başka yazılan bir şeye itibar etmemenizdir.

Psikolojik baskı ile sizi ve bizi yıpratacak paylaşımlardan kaçının... Sayfaları prim yapsın diye 15 gün öncenin haberini kendilerince yorumlayıp 'son dakika haberi' gibi servis edenleri; sizlerin de bulunduğu sosyal platforma şikayet ederek bize yardımcı olabilirsiniz.

Bu basiretsiz insanlar; burada yaptığımız bildirimden dakikalar sonra paylaşım yapıp, tüm İbrahim Erkal sevenlerini maalesef psikolojik baskı altına almaya çalışmaktadır...

Şu an bizim tek derdimiz sanatçımız İbrahim Erkal'ın sağlık durumudur. Lütfen dualarınızı eksik etmeyiniz..."


İbrahim Erkal ilk değil! Geçmişte beyin kanaması geçiren ünlüler


İBRAHİM ERKAL'A NE OLDU?

İbrahim Erkal, 12 Nisan Çarşamba günü Maltepe Başıbüyük’te bulunan evinin otoparkında baygın halde bulundu ve şarkıcının beyin kanaması geçirdiği anlaşıldı. Sanatçının tedavi gördüğü hastaneden yapılan ilk açıklamada şu bilgiler verildi:

''Beyin kanaması ön tanısı ile Liv Hospital’a getirilen, evinin otoparkında düşmüş olarak bulunan değerli sanatçı İbrahim Erkal’ın yapılan tetkikler sonucunda son derece ciddi beyin kanamasının olduğu saptanmış olup hastamız derin koma durumundadır. Yoğun tıbbi destek tedavisi alan hastamız ameliyata alınmıştır.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

İbrahim Erkal'ın evinin otoparkında baygın halde bulunmasıyla ilgili Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca re'sen başlatılan soruşturma kapsamında 7 güvenlik kamerası kaydının incelenmesi kararı alındı. Saldırı ihtimalini göz önünde bulunduran savcılığın Erkal'ın baygın bulunduğu otoparkı gören 7 farklı güvenlik kamerası görüntülerine el koyduğu öğrenildi. Görüntülerin her karesinin tek tek inceleneceği ve detaylı incelemenin ardından hazırlanacak raporun savcılığa sunulacağı kaydedildi.
Sıradaki haber yükleniyor...