İbrahim Kutluay konuştu: Edvina ile iyiyiz, dedikodular çok saçma

İbrahim Kutluay ile Berrak Tüzünataç, Çeşme’de aynı plajda denize girdi, dedikodu kazanının altı yakıldı. İbrahim Kutluay bu konu hakkında konuştu./Deniz Boy

09 Ağustos 2020, Pazar 08:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İbrahim Kutluay ile Berrak Tüzünataç, Çeşme’de aynı plajda denize girerken görüntülenince şöyle bir iddia ortaya atılmıştı: “Bu yakınlık tehlikeli.” İbrahim Kutluay “Nedir işin aslı?” sorusuna cevap verdi:

“Yaklaşık 1.5 aydır buradayım. İster istemez birçok kişiyle karşılaşıyoruz. Aynı ortamlarda denk gelince illa ki bir şey mi olmalı? Söz konusu bile değil. Edvina işleri nedeniyle birkaç günlüğüne İstanbul’a gitti.

'Çok ayıp ve üzücü'

'Çok ayıp ve üzücü'

Çocuklarımızla tatil yaparken böyle iddiaların ortaya atılması çok ayıp ve üzücü. Dedikodular saçma. Biz iyiyiz, mutluyuz. Sorunumuz yok.”

Sevgilisi Berk Suyabatmaz’dan 3 ay önce ayrılan, arkadaşlarıyla Çeşme’de tatil yapan Berrak Tüzünataç’ın önceki gün Ali Yörenç ile olan fotoğrafları sosyal medyada merak uyandırdı.

Ortak dostları Özge Özpirinçci olan ikilinin yakınlaştığı iddia edildi. Ancak taraflar bu konuda sessiz. Senarist Ece Yörenç’in oğlu Ali Yörenç en son oyuncu Dolunay Soysert ile aşk yaşamıştı.

Berrak Tüzünataç sevgilisi Berk Suyabatmaz’dan 3 ay önce ayrıldı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kuruçeşme'de fırtınalar esti!