İbrahim Tatlıses'in aradığı köstebek bulundu! Oğlu Ahmet Tatlı çıktı

İbrahim Tatlıses, özel sırlarını aile dışına sızdıran kişiyi bulmak için harekete geçmişti. Peşine düştüğü kişinin oğlu Ahmet Tatlı olduğu iddia edildi. İbrahim Tatlıses'in şikayeti üzerine karakolda ifade veren Ahmet Tatlı, görüntülenmemek için binanın arka kapısından çıktı.

19 Haziran 2020, Cuma 14:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İbrahim Tatlıses, aile sırlarını ifşa eden birinin olduğunu belirterek, dün Instagram'dan şöyle yazmıştı:

İçimizdeki köstebeğe ulaşmaya az kaldı. Bence ben onu bulmadan o kendini açık etse de, o da biz de rahatlasak ama yakınım biliyorum, tam emin olmam gerek! Vebal almak istemiyorum. Çok da seviyorum be arkadaş neden?


İbrahim Tatlıses'in aile sırlarını ifşa eden kişinin, oğlu Ahmet Tatlı olduğu iddia edildi. Tatlıses'in, dikkat çeken paylaşımının ardından oğlu Ahmet Tatlı karakola gitti. İbrahim Tatlıses de o sırada karakoldaydı. Tatlıses'in oğlundan 'aile sırlarını dışarıya sızdırdığı' iddiasıyla şikayetçi olduğu ortaya çıktı.


Kapının önünde basın mensuplarının olduğunu öğrenen Ahmet Tatlı, görüntü vermemek için arka kapıdan çıkarak uzaklaştı. İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı Türkiye'nin çeşitli yerlerinde kebap salonu işletiyor.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pınar Deniz: Miray Daner’le birbirimize tokat attık